Prekių katalogas

Smiginio taikiniai, lentos

  • Smiginio taikiniai, lentos – puikus sprendimas įdomiam laisvalaikiui. Turėdami smiginio lentą namuose nenuobodžiausite su šeima, draugų kompanija, ne ką prasčiau laiką leisite ir vienas. Tai puikus užsiėmimas vyresniems vaikams, jaunuoliams bei suaugusiems.

    Smiginis turi tokį privalumą, kad yra nedidelis, kompaktiškas, neužima daug vietos, bet gero laiko ir emocijų suteikia su kaupu. Negana to, žaidimas lengvas, todėl galėsite neštis jį kur tik norite. Smiginiui nereikia daug vietos, specialios įrangos, aprangos ir pan., todėl tai žaidimas, tiksiantis visiems. Galėsite žaisti namuose ar gamtoje. Smiginis – ne tik šaunus laiko praleidimas, tai – kantrybės ir taiklumo, susikaupimo ugdymas. Žaidimas iš žaidėjo reikalauja šaltų nervų, skaičiavimo. O minėti dalykai praverčia ne tik žaidžiant smiginį, bet daugelyje gyvenimiškų situacijų.

    Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis smiginio rinkinius ar atskirai įsigyti lentas ir strėlytes. Lentos yra dvejopos: paprastos ir elektroninės. Apie paprastas daug kalbėti nereikia, jos daugeliui žinomos, matytos. O štai elektroninės yra išskirtinės ir kur kas funkcionalesnės. Tokioje lentoje gali būti įdiegti keli žaidimai. Pavyzdžiui, mūsų asortimente rasite smiginio lentų, kuriose yra net dvi dešimtys ar daugiau žaidimų. Žaidimuose gali dalyvauti nuo vieno iki aštuonių žaidėjų! Todėl smagus laikas bus garantuotas net didesnėms draugų ar šeimos narių grupėms. Elektroninės smiginio lentos ekranėlyje lengvai ir patogiai galėsite sekti visų žaidėjų rezultatus.

    Aukštas pozicijas teikiame produkcijos kokybei, todėl į asortimentą įtraukiame tik geriausių gamintojų gaminius. Mūsų el. parduotuvėje rasite Harrows, Meteor, Spokey, Winmax, Worker smiginio rinkinius, lentas. Gamintojai sporto ir laisvalaikio prekių rinkoje puikiai žinomi bei labai palankiai vertinami.

    Smiginio taikiniai, lentos internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite Jums geriausiai tinkančią prekę. Nusprendę įsigyti smiginio rinkinį, lentą ar strėlytes negaiškite laiko ieškodami jų sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėse. Pirkti internetu yra daug patogiau, o ir laiko skirti tam reikės kur kas mažiau. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite Jums patogiausiu būtu ir nesukite galvos dėl prekių atsiėmimo – pristatysime į namus, darbo vietą ar kitu nurodytu adresu.