Lauko batutai

 • Batutas FUNFIT su apsauginiu tinkleliu 4.35 m
  Kodas: 843
  Kaina 18900
  22900 Sutaupykite 4000
  Batutas FUNFIT su apsauginiu tinkleliu 4.04 m
  Kodas: 844
  Kaina 16900
  19900 Sutaupykite 3000
  Batutas FUNFIT su apsauginiu tinkleliu 3.74 m
  Kodas: 845
  Kaina 15900
  18900 Sutaupykite 3000
  Batutas FUNFIT su apsauginiu tinkleliu 3.12 m
  Kodas: 846
  Kaina 12900
  15900 Sutaupykite 3000
  Batutas FUNFIT su apsauginiu tinkleliu 2.52 m
  Kodas: 841
  Kaina 9900
  13900 Sutaupykite 4000
  Batutas FUNFIT su apsauginiu tinkleliu 1.83m
  Kodas: 840
  Kaina 8900
  13900 Sutaupykite 5000
 • Lauko pramogos, vos atšilus orams pavasarį, pavergia ne tik mažuosius, bet ir suaugusius. Viena smagiausių atrakcijų – batutas! Tai – garantuotai smagus laikas visai šeimai, draugų kompanijai.

  Rinkdamiesi batutą įvertinkite galimą maksimalią apkrovą, priklausančią nuo batuto konstrukcijos tvirtumo ir kitų panaudotų medžiagų. Viršyti maksimalios apkrovos negalima, nes rizikuojate pažeisti daiktą ar susižeisti patys. Todėl jei turite daugiau vaikų ar norite vienu metu pramogauti visa šeima, tuomet atsižvelkite į bendrą naudotojų svorį ir pagal tai rinkitės batutą.

  Batuto skersmuo daugiau reikšmingas tada, jei turite nedidelę erdvę jam pastatyti, mat batutas neturėtų temtis prie pastatų, medžių. Bet mažo skersmens batute negalės vienu metu šokinėti daugiau asmenų – įvertinkite ir tai.

  Jei svarstote, ar pirkti batutą su apsauginiu tinkleliu, ar be jo, tai rekomenduojame prioritetą teikti batutui su tinkleliu. Jis užtikrina saugumą. Juo labiau tinklelis yra reikalingas, jei batutu naudosis vaikai – be tinklelio yra rizika nukristi ir susižeisti.

  Taip pat pirkdami batutą rinkitės turintį storesnį ir tvirtą rėmą (rekomenduotinas plieninis rėmas, mažiausiai poros milimetrų storio, o vamzdžiai turėtų būti kuo didesnio skersmens), taip pat kuo daugiau spyruoklių, tuo pasirinkimas bus geresnis.

  Kopėčios – ar jos reikalingos? Jei batutas aukštesnis, tai kopėčios neabejotinai suteiks kur kas daugiau patogumo, o ir saugumo, jei batutu naudosis mažieji pramogautojai.
  Mes daug dėmesio teikiame savo produkcijos kokybei, itin atsakingai ir kruopščiai pasirenkame partnerius, gamintojus, todėl mūsų asortimente rasite tik aukščiausios kokybės daiktus.

  Batutas internetu ZemaKaina.lt parduotuvėje – pasiūlymas, kurio ne valia praleisti! Pirkti internetu yra labai greita, patogu, o neretai ir gerokai pigiau. Negana to, Jūsų užsakymą pristatysime tiesiai į namus ar kitu nurodytu adresu, o tai didelis privalumas, turint omenyje, kad batuto pakuotė nėra labai menkų gabaritų, tad jei vairuojate nedidelį automobilį, gali tekti ieškoti papildomo transporto, kuriuo pirkinį pargabentumėte namo. Siūlome išvengti šių problemų, negaišti laiko kelionei po parduotuves – vos keliais pelės spustelėjimais užsisakysite norimą batutą mūsų el. parduotuvėje ir, kol paruošite jam vietą kieme, mes saugiai Jūsų pirkinį pristatysime.