Prekių katalogas

Lauko batutai

 • Batutas su apsauginiu tinklu inSPORTline Froggy 244cm
  Kodas: 7257-9773-1
  Kaina 19899
  22899 Sutaupykite 3000
  Batutas su apsauginiu tinklu inSPORTline Froggy PRO 183cm
  Kodas: 5210-9772-1
  Kaina 15999
  18599 Sutaupykite 2600
  Batutas su apsauginiu tinklu inSPORTline Froggy 305cm
  Kodas: 5208-9774-1
  Kaina 25499
  29399 Sutaupykite 3900
  Batutas su apsauginiu tinkleliu 2.44 m
  Kodas: 076660
  Kaina 12900
  13900 Sutaupykite 1000
 • Lauko pramogos, vos atšilus orams pavasarį, pavergia ne tik mažuosius, bet ir suaugusius. Viena smagiausių atrakcijų – batutas! Tai – garantuotai smagus laikas visai šeimai, draugų kompanijai.

  Rinkdamiesi batutą įvertinkite galimą maksimalią apkrovą, priklausančią nuo batuto konstrukcijos tvirtumo ir kitų panaudotų medžiagų. Viršyti maksimalios apkrovos negalima, nes rizikuojate pažeisti daiktą ar susižeisti patys. Todėl jei turite daugiau vaikų ar norite vienu metu pramogauti visa šeima, tuomet atsižvelkite į bendrą naudotojų svorį ir pagal tai rinkitės batutą.

  Batuto skersmuo daugiau reikšmingas tada, jei turite nedidelę erdvę jam pastatyti, mat batutas neturėtų temtis prie pastatų, medžių. Bet mažo skersmens batute negalės vienu metu šokinėti daugiau asmenų – įvertinkite ir tai.

  Jei svarstote, ar pirkti batutą su apsauginiu tinkleliu, ar be jo, tai rekomenduojame prioritetą teikti batutui su tinkleliu. Jis užtikrina saugumą. Juo labiau tinklelis yra reikalingas, jei batutu naudosis vaikai – be tinklelio yra rizika nukristi ir susižeisti.

  Taip pat pirkdami batutą rinkitės turintį storesnį ir tvirtą rėmą (rekomenduotinas plieninis rėmas, mažiausiai poros milimetrų storio, o vamzdžiai turėtų būti kuo didesnio skersmens), taip pat kuo daugiau spyruoklių, tuo pasirinkimas bus geresnis.

  Kopėčios – ar jos reikalingos? Jei batutas aukštesnis, tai kopėčios neabejotinai suteiks kur kas daugiau patogumo, o ir saugumo, jei batutu naudosis mažieji pramogautojai.
  Mes daug dėmesio teikiame savo produkcijos kokybei, itin atsakingai ir kruopščiai pasirenkame partnerius, gamintojus, todėl mūsų asortimente rasite tik aukščiausios kokybės daiktus.

  Batutas internetu ZemaKaina.lt parduotuvėje – pasiūlymas, kurio ne valia praleisti! Pirkti internetu yra labai greita, patogu, o neretai ir gerokai pigiau. Negana to, Jūsų užsakymą pristatysime tiesiai į namus ar kitu nurodytu adresu, o tai didelis privalumas, turint omenyje, kad batuto pakuotė nėra labai menkų gabaritų, tad jei vairuojate nedidelį automobilį, gali tekti ieškoti papildomo transporto, kuriuo pirkinį pargabentumėte namo. Siūlome išvengti šių problemų, negaišti laiko kelionei po parduotuves – vos keliais pelės spustelėjimais užsisakysite norimą batutą mūsų el. parduotuvėje ir, kol paruošite jam vietą kieme, mes saugiai Jūsų pirkinį pristatysime.