Prekių katalogas

Kūdikių, naujagimių svarstyklės

 • Ne visi mažyliai noriai „sutinka“ svertis: vieni nereaguoja į šį procesą, kiti pasijunta nesaugūs ir ima verkti, dar kitiems – bet koks mažiau pažįstamas veiksmas sukelia diskomfortą, kurį irgi išreiškia verkimu. Tad net tokiam dalykui, kaip kūdikio, naujagimio svėrimas turi būti teikiamas atitinkamas dėmesys ir parenkamos tokios priemonės, kurios maksimaliai užtikrintų mažylio komfortą, saugumą ir padėtų išvengti blogų vaiko emocijų.

  Mūsų el. parduotuvės asortimente rasite idealiai kūdikiams ir naujagimiams sverti tinkančias svarstykles: kokybiškas, komfortiškas ir puikiai atliekančias pagrindinę savo funkciją. Kūdikių, naujagimių svarstyklės tikslios, lengvos naudoti, bus tikras pagalbininkas pirmaisiais kūdikio mėnesiais – galėsite nuolat sekti vaikučio svorį ir, kilus neramumams, klausimams, pasitarti su pediatru.

  Jei Jūsų mažylis labai judrus ir ant svarstyklių paprastai jaučiasi gerai ir būna guvus, verta įsigyti svorio išsaugojimo funkciją turinčias svarstykles, kurios pamatuos svorį to vaikučio, kuris negali nustoti judėti net sveriamas. Dar vienas privalumas – svorio atmetimo funkcija, kuri labai pasiteisins, jei vaikas sveriamas, pavyzdžiui, ant kokio paklotėlio ar rankšluostuko. Ne paslaptis, kad patiesus kažką minkšto vaikas ant svarstyklių jausis kur kas komfortiškiau. Bet tai – papildomas svoris, tad svorio atmetimo funkcija šiuo atveju labai pasiteisins. Kai kurios svarstyklės išsaugo paskutinio matavimo rodmenis. Įsigykite lengvesnes, kompaktiškesnes svarstykles, jei gyvenate mobilų gyvenimo būdą, nevengiate daug keliauti – toks prietaisas bus patogus pasiimti, net jei išvyksite ilgesniam laikui.

  Mūsų asortimente rasite ir tokias svarstykles, kurios suprojektuotos taip, kad galima būtų sverti ir kūdikius (gulimoje pozicijoje), ir didesnius vaikus (stovimoje pozicijoje). Taip pat yra specialiai gydymo įstaigoms skirtos svarstyklės bei mechaninė kūdikių ūgio matuoklė.

  Kokybė, patikimumas yra tai, ką labai vertiname ir visuomet išlaikome esminėmis vertybėmis, tad daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimui. Mūsų parduotuvėje rinkitės Charder, Lanaform, Tristar produkciją šioje kategorijoje.

  Kūdikių, naujagimių svarstyklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – Jūsų galimybė pirkti patrauklia kaina, rinktis greitai ir patogiai. Patikimų gamintojų produkcija užtikrina ir trumpesnį paieškos laiką, suteikia užtikrintumo, pasitikėjimo.