Prekių katalogas

Šlavimo mašinos

 • Kaina 69900
  79900 Sutaupykite 10000
  Kaina 22900
  25500 Sutaupykite 2600
  Kaina 11900
  11900 Sutaupykite 928
  Kaina 89900
  100000 Sutaupykite 10100
  Kaina 9200
  11900 Sutaupykite 2700
  Kaina 16900
  19500 Sutaupykite 2600
 • Šlavimas – vienas nemaloniausių darbų? Pavargstate, kol paprasta šluota iššluojate didelius plotus tiek namuose, tiek lauke? Tuomet siūlome savo senąją šluotą statyti į šalį ir įsigyti šlavimo mašiną – pamiršite tvarkymosi vargus akimirksniu. Tokia šluota taps nepamainomu pagalbininku ir neabejojame, kad dažnai susimąstysite, kodėl šio puikaus daikto neįsigijote anksčiau.

  Mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš kelių tipų šlavimo mašinų - stumdomų mechaninių šluotų, benzininių ir akumuliatorinių šlavimo mašinų. Benzininės patogios tuo, kad yra galingos, labai funkcionalios ir ja galėsite neriboti savo darbo laiko. Akumuliatorinės šluotos patogios tuo, kad nereikia rūpintis kuru, bet jų trūkumas – akumuliatorius išsikrauna. Tokiu atveju reikės nutraukti darbą, kol akumuliatorius pasikraus. Išeitis – drauge įsigyti atsarginį akumuliatorių, kurį naudosite, kol pirmasis krausis. Abu šluotų tipai puikūs, pasirinkite, kas patogiau Jums.

  Rinkdamiesi šlavimo mašiną įvertinkite jos parametrus: darbinį plotą, šluotos našumą, įrenginio svorį. Parametrus palyginkite su savo poreikiais. Jei plotai dideli, rinkitės galingesnę, našesnę stumdomą šluotą, turinčią didesnę talpą šiukšlėms – dirbti bus patogiau. Papildomo patogumo dirbant ar įrenginį transportuojant suteiks sulankstoma rankena, reguliuojamas rankenos aukštis ir kt. Rinkdamiesi įrenginį atkreipkite dėmesį, ar jis skirtas naudoti lauke, ar patalpų viduje, o gal tinka ir laukui, ir patalpoms.

  Kokybė – esminis mūsų veiklos aspektas, kuriuo remiasi kiekvienas procesas. Pavyzdžiui, gamintojų pasirinkimas. Labai atsakingai ir skrupulingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų el. parduotuvės asortimentą, kadangi Jums norime siūlyti tik kokybiškus, patvarius gaminius. Mūsų parduotuvėje rinkitės šių gamintojų šlavimo mašinas: Karcher, MTD, Garden Pro.

  Šlavimo mašinos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus puikus sprendimas, jei norite funkcionalų daiktą įsigyti greitai, neišeidami iš namų ir mokėdami itin patrauklią kainą. Jei pirktumėte įprastoje parduotuvėje, stumdomų šluotų greičiausia reikėtų važiuoti į specializuotas parduotuves, kurių darbo laikas, tikėtina, sutampa su Jūsų darbo laiku. Tad gana nepatogu. Pirkti internetu galite bet kuriuo paros metu, net naktį, iš bet kurios vietos. Ir tam reikės vos kelių minučių. Mūsų asortimente pasirinkite Jums tinkamiausią stumdomą šluotą, patogiausią apmokėjimo už pirkinius būdą. Pristatymo rūpesčius palikite mums – Jūsų pirkinį saugiai pristatysime per 1–2 darbo dienas.