Prekių katalogas

Šlavimo mašinos

 • Kaina 155 
  195  Sutaupykite 40 
  Kaina 55 
  65  Sutaupykite 10 
  Kaina 169 
  199  Sutaupykite 30 
  Šlavimo mašina SC2200PE, Scheppach
  Kodas: r 4046664069317
  Kaina 1429 
  1699  Sutaupykite 270 
  Kaina 623 
  Mechaninė šluota Scheppach S 700
  Kodas: st 4046664037446
  Kaina 119 
  145  Sutaupykite 26 
 • Šlavimas – vienas nemaloniausių darbų? Pavargstate, kol paprasta šluota iššluojate didelius plotus tiek namuose, tiek lauke? Tuomet siūlome savo senąją šluotą statyti į šalį ir įsigyti šlavimo mašiną – pamiršite tvarkymosi vargus akimirksniu. Tokia šluota taps nepamainomu pagalbininku ir neabejojame, kad dažnai susimąstysite, kodėl šio puikaus daikto neįsigijote anksčiau.

  Mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš kelių tipų šlavimo mašinų - stumdomų mechaninių šluotų, benzininių ir akumuliatorinių šlavimo mašinų. Benzininės patogios tuo, kad yra galingos, labai funkcionalios ir ja galėsite neriboti savo darbo laiko. Akumuliatorinės šluotos patogios tuo, kad nereikia rūpintis kuru, bet jų trūkumas – akumuliatorius išsikrauna. Tokiu atveju reikės nutraukti darbą, kol akumuliatorius pasikraus. Išeitis – drauge įsigyti atsarginį akumuliatorių, kurį naudosite, kol pirmasis krausis. Abu šluotų tipai puikūs, pasirinkite, kas patogiau Jums.

  Rinkdamiesi šlavimo mašiną įvertinkite jos parametrus: darbinį plotą, šluotos našumą, įrenginio svorį. Parametrus palyginkite su savo poreikiais. Jei plotai dideli, rinkitės galingesnę, našesnę stumdomą šluotą, turinčią didesnę talpą šiukšlėms – dirbti bus patogiau. Papildomo patogumo dirbant ar įrenginį transportuojant suteiks sulankstoma rankena, reguliuojamas rankenos aukštis ir kt. Rinkdamiesi įrenginį atkreipkite dėmesį, ar jis skirtas naudoti lauke, ar patalpų viduje, o gal tinka ir laukui, ir patalpoms.

  Kokybė – esminis mūsų veiklos aspektas, kuriuo remiasi kiekvienas procesas. Pavyzdžiui, gamintojų pasirinkimas. Labai atsakingai ir skrupulingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų el. parduotuvės asortimentą, kadangi Jums norime siūlyti tik kokybiškus, patvarius gaminius. Mūsų parduotuvėje rinkitės šių gamintojų šlavimo mašinas: Karcher, MTD, Garden Pro.

  Šlavimo mašinos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus puikus sprendimas, jei norite funkcionalų daiktą įsigyti greitai, neišeidami iš namų ir mokėdami itin patrauklią kainą. Jei pirktumėte įprastoje parduotuvėje, stumdomų šluotų greičiausia reikėtų važiuoti į specializuotas parduotuves, kurių darbo laikas, tikėtina, sutampa su Jūsų darbo laiku. Tad gana nepatogu. Pirkti internetu galite bet kuriuo paros metu, net naktį, iš bet kurios vietos. Ir tam reikės vos kelių minučių. Mūsų asortimente pasirinkite Jums tinkamiausią stumdomą šluotą, patogiausią apmokėjimo už pirkinius būdą. Pristatymo rūpesčius palikite mums – Jūsų pirkinį saugiai pristatysime per 1–2 darbo dienas.