Prekių katalogas

Ledo grąžtai

  • Spustelėjus šaltukui žiemą rankomis trina užkietėję žvejai. Vandens telkiniams pasidengus storu ledo sluoksniu daugelis žvejybos aistruolių – profesionalų ir mėgėjų – traukia į poledinę žūklę. O tam būtina pasirūpinti geru ledo grąžtu – su tokiu net pats storiausias ledo sluoksnis neįbaugins ir bus vienas juokas. Jei reikia būtent tokio grąžto, rinkitės mūsų el. parduotuvėje.

    Rinkdamiesi ledo grąžtą įvertinkite kelias esmines jo savybes: gręžiamos skylės diametrą, grąžto svorį ir maksimalų gręžimo gylį. Grąžto svoris yra mažiau reikšmingas, juo labiau jei į žūklę vyksite automobiliu ir grąžto nereikės ilgai nešti. Daugiau universalumo ir patogumo suteiks teleskopinis grąžtas. Verta atsižvelgti ir į tai, iš ko grąžtas pagamintas – medžiagos turi būti atsparios šalčiui, drėgmei, rankenos turi būti patogios gręžti tiek viena, tiek abiem rankomis.

    Norintiems didžiausio komforto siūlome rinktis Makita akumuliatorinį ledo grąžtą, kuriuo ledą gręšite labai patogiai, lengvai ir įdėdami mažiausiai pastangų. Šis grąžtas pagamintas atsižvelgiant į gaminio patvarumą ir funkcionalumą ilgalaikėje perspektyvoje. Jis itin patvarus, akumuliatoriaus apsaugos sistema efektyviai leidžia prailginti akumuliatoriaus naudojimo laiką. Šepetėlių neturintis variklis bus kur kas lengvesnis, suteiks daugiau jėgos, jis greitesnis, o darbo laikas ilgesnis.

    Mūsų el. parduotuvėje Jūsų dėmesiui – Makita ir Tonar ledo grąžtai. Gamintojai rinkoje labai gerai vertinami, pasižymi aukšta gaminių kokybe. Mes gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, tai – atsakingas procesas. Į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų gaminius, savo klientams siekdami siūlyti aukščiausios kokybės produkciją.

    Ledo grąžtai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus pirkimas, operatyvus pristatymas ir žema kaina. Ledo grąžtų rasite ir specializuotose žvejams skirtose parduotuvėse. Bet tokių paprastai galima rasti didžiuosiuose miestuose, o gyvenantiems mažesniuose – bus kus kas sudėtingiau. Puikus sprendimas – pirkti internetu. Pirkdami internetu nepriklausysite nei nuo parduotuvės darbo laiko, nei nuo jos strateginės padėties. Tad visiškai nesvarbu, kur gyvenate ar kuriuo paros metu norite pirkti ledo grąžtą, rinkitės mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite Jums patogiu būdu ir per 1–2 darbo dienas pristatysime Jūsų pirkinį nurodytu adresu.