Prekių katalogas

Frezavimo staklės

  • Jei medyje arba metale reikia atlikti 2D arba 3D išpjovimus, frezavimo staklės bus nepamainomos, nes rankomis kokybiškai to padaryti daugeliu atvejų nė neįmanoma. Nusprendėte įsigyti šį praktišką ir funkcionalų įrenginį? Pasižvalgykite po mūsų siūlomas frezavimo stakles ir išsirinkite geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius. Mūsų asortimente rinkitės frezavimo stakles arba universalias daugiafunkces, turinčias frezavimo funkciją.

    Vokiečių gamintojo Scheppach frezavimo staklės patrauklios kainos ir kokybės santykiu. Variklio galia siekia 1 500 W, kas labai tiks mėgėjiškam darbui, o taip pat ir neintensyviam naudojimui profesionalams. Šios staklės turi reguliuojamą greitį, kas suteikia daugiau funkcionalumo bei leidžia pačiam kontroliuoti darbo tempą. Atkreipkite dėmesį į frezavimo staklių matmenis ir įvertinkite, ar turite pakankamai vietos joms pastatyti, jei erdvė nėra labai didelė, turėkite omenyje, jog turi likti pakankamai vietos patogiam darbui su staklėmis. Taip pat siūlome Einhell kantavimo frezą, 860 W galingumo. Mūsų asortimente galite rinktis ir daugiafunkces stakles su frezavimo funkcija. Tai bus brangus, bet labai naudingas pirkinys, nepamainomas tuomet, jei esate profesionalas ir darbas su medžiu ar metalu yra Jūsų kasdienė veikla. Be frezavimo, staklės turi obliavimo ir diskinio pjovimo funkcijas.

    Kokybė, patikimumas, ilgaamžiškumas – tai trys principai, kuriuos labai vertiname siūlydami produkciją savo klientams bei pasirinkdami gamintojus, kurių gaminius įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą. Siūlome Bernardo, Einhell, Scheppach frezavimo stakles. Šie gamintojai darbo įrankių bei įrenginių rinkoje yra pripažinti bei vertinami, o didelis klientų ratas ir jų simpatijos kalba pačios už save.

    Frezavimo staklės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patraukli kaina, kokybiški gaminiai ir patogus bei greitas pristatymas. Nusprendę, kad Jums reikalingos frezavimo staklės, greičiausiai svarstysite, kur jų ieškoti. Galite važiuoti į specializuotas parduotuves ir sugaišti daug brangaus laiko. Bet geresnis sprendimas – pirkti internetu. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite už stakles patogiausiu Jums būdu ir nesukite galvos dėl pirkinio pristatymo – frezavimo stakles pristatysime per 1–3 darbo dienas, o kai kurias esančias mūsų prekyboje ir vos per vieną darbo dieną!