Prekių katalogas

Paspirtukai suaugusiems (apkrova iki 100kg)

 • Sulankstomas paspirtukas su amortizatoriais (iki 100kg) Worker Nuvola
  Kodas: 5297-12686
  Kaina 8699
  10799 Sutaupykite 2100
  Sulankstomas paspirtukas su amortizatoriais (iki 100kg) Worker Authiko
  Kodas: 5296-12685
  Kaina 9099
  10799 Sutaupykite 1700
 • Paspirtukai suaugusiems – o kodėl gi ne? Suaugusieji pramogų ir smagaus laiko nusipelnė nė kiek ne mažiau nei vaikai. Paspirtukas – puiki laisvalaikio priemonė, suteikianti ne tik begalę teigiamų emocijų, įspūdžių, šiek tiek adrenalino, bet ir labai naudinga sveikatai. Suaugusiems skirti paspirtukai savo išvaizda mažai kuo skiriasi nuo vaikiškų. Dydis, matyt, yra vienas akivaizdžiausių skirtumų.

  Važiavimas paspirtuku turi teigiamos įtakos ir sveikatai, todėl tokia pramoga dar ir labai naudinga. Važiavimo metu dirba daug raumenų, treniruojami ir sąnariai, pavyzdžiui, klubo. Važiavimas paspirtuku prilyginamas kardiotreniruotei, tad yra labai naudingas širdies veiklai, kraujotakai, jis puikiai padeda lavinti pusiausvyrą. Tik siekiant išnaudoti visas paspirtuko sveikatai teikiamas naudas verta važiuojant kartais pakeisti koją, neįdarbinti visada tos pačios.

  Pirkdami paspirtuką atsižvelkite į leidžiamą maksimalią apkrovą ir pasirinkite konkrečiai naudotojo svorį atitinkančią transporto priemonę. Nepirkite tos, kurios leidžiamas svoris yra mažesnis nei naudotojo svoris. Taip neišnaudosite priemonės tinkamai, kils rizika ją pažeisti ir dar kelsite pavojų savo saugumui.

  Sulankstomas ar nesulankstomas paspirtukas? Sulankstomi paspirtukai teikia daugiau patogumo jį nešantis rankoje, transportuojant, laikant namuose, jei vietos stokojama.
  Kojinis stabdis, minkšta rankena, reguliuojamas rankenos aukštis – tai aspektai, suteiksiantys daugiau patogumo naudotojui.

  Pirkite patikimo gamintojo, tvirtos konstrukcijos paspirtuką. Svarbūs ir ratai: su didesniais, platesniais važiavimas bus komfortiškesnis, bet lėtesnis, maži ratukai skries sparčiau ir puikiai tiks važiavimui asfaltuota danga.

  Mums svarbu tai, kad Jūs įsigytumėte tik kokybiškus daiktus, kurie tarnaus ilgai, bus funkcionalūs, naudingi, tad labai atidžiai ir atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukti į savo asortimentą. Siūlome Jums puikius Spokey, Kettler, Worker ir kt. gamintojų paspirtukus suaugusiems.

  Paspirtukai suaugusiems internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra šansas greitai ir patogiai įsigyti puikią sporto ir laisvalaikio priemonę. Pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, kol važinėdami po parduotuves rastumėte norimą paspirtuką. O kur dar išlaidos kurui ir prarastas laikas eismo spūstyse? Galite lengvai viso to išvengti, jei paspirtuką rinksitės ZemaKaina.lt el. parduotuvėje. Čia – puikios kainos, patrauklios akcijos, kokybiškos prekės ir labai spartus pristatymas.