Prekių katalogas

Wizardi WOOD

 • Prekių nėra.
 • Norite šio to išskirtinio ir įtraukiančio laisvalaikiui? Siūlome 5D deimantines mozaikas ant faneros! Jos spalvingos, tvirtos, universalios, turi daug panaudojimo sričių, o jų gamyba leis mėgautis kūrybišku ir įdomiu laisvalaikiu.

  Wizardi Wood gaminių panaudojimo spektras platus – jie gali tapti puošmena Jūsų interjere, gali būti išskirtiniu pakabuku raktams, papuošti šaldytuvą kaip magnetukas ir t.t. Šis pasirinkimas bus sveikintinas turiningam ir įdomiam laisvalaikiui, o taip pat gali tarpti šaunia dovana tiems, kurie neabejingi rankdarbiams, grožio kūrimui.

  Šioje prekių kategorijoje – daugiau kaip septynios dešimtys pasirinkimų Jums. Deimantinės mozaikos skiriasi savo išvaizda, forma, dydžiu, todėl net išrankiausias klientas visada atranda jam labiausiai patinkančią. Mozaikų paveikslėliai gali būti labai įvairūs, nors daugiausia dominuoja gyvūnai, pavyzdžiui, paukščiukai, katinas, krabas, arklys, žuvis, šuo, kiškis, sraigė, žirafa, dramblys ir galybė kitų. Be gyvūnų, galite rinktis ir tokias mozaikas kaip gėlė, ledai, braškė, moliūgas, įvairios transporto priemonės ir kt. Deimantinė mozaika Wizardi Wood – puikus užsiėmimas mažiesiems. O paveikslėlių pasirinkimas leis atrasti patinkančių ir berniukams, ir mergaitėms.

  Skiriasi mozaikų dydžiai: 6,6 x 8,5 cm, 9,6 x 9,5 cm, 7,1 x 10,3 cm, 6 x 7,8 cm ir daugybė kitų pasirinkimų.

  Mūsų el. parduotuvėje – labai platus Beldizart deimantinių mozaikų pasirinkimas. Šis gamintojas gerai žinomas tiems, kurie domisi panašaus pobūdžio prekėmis ir veiklomis. Mes gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio, nes siekiame savo klientams siūlyti tik geriausiųjų produkciją.

  Wizardi Wood deimantinės mozaikos internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinksitės iš plataus asortimento. Jei nuspręsite deimantinę mozaiką ant faneros įsigyti sau ar padovanoti bičiuliui, artimajam, negaiškite laiko kelionei po įprastas prekybos vietas. Tai nėra prekė, kurią rasite prekybos centre, todėl teks gerokai paieškoti ir greičiausiai aplankyti ne vieną specializuotą parduotuvę. Taupykite laiką pirkite internetu. Rinkitės patikusią mozaiką mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite už ją patogiausiu Jums būdu ir nesirūpinkite prekės atsiėmimu, nes užsakymą pristatysime mes per 1–2 darbo dienas.