Prekių katalogas

Dėžės (medinės)

  • Norint tvarkos, būtina surūšiuoti ir tvarkingai laikyti visus turimus daiktus. Sakysite, kaip? Tam puikiai tiks dėžės! Tai puikus sprendimas ir namams, ir komercinei veiklai. Mūsų asortimente – medinės dėžės. Medis – ilgaamžė, patvari medžiaga, todėl tokios dėžės ilgai atliks savo funkciją ir atrodys reprezentatyviai. Būtent estetinis vaizdas taip pat yra vienas esminių medinių daiktų privalumų. Tokios dėžės (medinės) puikiai įsilies į bet kokį interjerą ar net taps akcentu.

    Medinės dėžės – puikus sprendimas vaikų žaislams, knygoms, stiklainiams, įrankiams ir daugeliui kitų daiktų laikyti virtuvėje, sandėliuke, palėpėje, garaže, vaikų kambaryje ir kitur. Dėžių gamybai naudota obliuota pušies mediena, todėl dėžės ne tik dailios, bet ir patvarios. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje galėsite rinktis iš kelių tipų medinių dėžių. Paprasčiausios – dailios, iš lentelių su tarpais. Be dangčio.

    Nors paklausiausios jos palėpėse, sandėliukuose, garažuose laikomiems daiktams, bet ne ką prasčiau tiks ir namams ar biurui: žaislams, dokumentų segtuvams ir pan. Kitas pasirinkimas – medinė dėžė-suoliukas. Stačiakampio formos dėžė turi dangtį ir vieną aukštesnę kraštinę, kuri tampa puikia atrama. Labai populiarus pasirinkimas vaikų kambariui – dėžėje galėsite laikyti žaislus, piešimo reikmenis, kaladėles ar kitus vaiko daiktus, o ant dėžės-suoliuko atsisėdęs vaikas galės piešti, klijuoti, konstruoti ar atlikti daug kitų veiklų. Tai – du viename, todėl labai praktiškas sprendimas mažesnei erdvei. Taip pat mūsų asortimente galėsite rinktis didesnes dėžes su dangčiais: lygiu arba kiek apvaliu. Tokia dėžė atliks savo esminę funkciją ir bus puikus interjero elementas.

    Kokybė – vienas esminių aspektų visose mūsų veiklos srityse, todėl mus labai svarbu, kad klientams siūlytume tik aukščiausios kokybės gaminius. Asortimente esančios medinės dėžės pasižymi geriausiomis savybėmis.

    Dėžės (medinės) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tai, ko reikia norint tvarkingai ir stilingai laikyti daiktus. Medinių dėžių nedažnai rasite didžiuosiuose prekybos centruose, neretas gaišta daug laiko ir ieško stalių, prekiaujančių mediniais daiktais. Siūlome taupyti savo laiką ir rinktis medinę dėžę mūsų asortimente. Pristatysime pirkinį nurodytu adresu saugiai ir operatyviai. Ar gali būti paprasčiau?