Prekių katalogas

Ilgosios riedlentės (Long boardai)

 • Longboardai – girdėtas žodis? Tai – ilgosios riedlentės, kuriomis vis dažniau galime pamatyti važinėjantis jaunimą ir ne tik – jomis puikiai važiuoja net maži vaikais ir senjorai! Ši riedlentė jos aistruolių vadinama snieglentės pakaitalu vasarą, kuomet mėgautis važiavimu snieglente galimybių nėra. Ilgosios riedlentės puikiai atlieka snieglenčių vaidmenį, dovanoja nepaprastai daug puikių emocijų.

  Daugeliui kyla klausimas, kuo ilgosios riedlentės (Long boardai) skiriasi nuo įprastų riedlenčių. Pirmiausia – ilgis. Ilgosios, kaip sako jų pavadinimas, yra kur kas ilgesnės, platesnės, tad važiuojant juntamas didesnis stabilumas. Dar vienas skirtumas – ratai. Ilgosios riedlentės turi didesnius ratukus, todėl gali išvystyti didesnį greitį. Būtent pastarasis kriterijus dažnai yra esminis, dėl kurio ilgosios riedlentės laimi greičio mėgėjų simpatijas.

  Rinkdamiesi ilgąją riedlentę įvertinkite savo poreikius ir važiavimo aplinkybes. Jei daugiau važinėsite mieste, rinkitės trumpesnes, važiavimui mieste skirtas ilgąsias riedlentes. Dar atskiras tipas bus reikalingas, jeigu Jūsų prioritetas yra nuvažiuoti nuo vieno taško iki kito. Tokiu atveju reikės ilgos riedlentės, ant kurios jausitės stabiliai. Laisvo stiliaus ilgosios riedlentės išsiskiria tuo, kad jos šiek tiek žemesnės, tad užtikrinamas stabilumas net važiuojant greičiau, posūkiuose. Šios lentos bus puikus pasirinkimas ir triukams. Dar kitos riedlentės yra skirtos norintiems išvystyti labai didelį greitį važiuojant nuo kalno. Šio tipo lentos bus žemesnės ir sunkios, jos turi ir kiek kitokius ratukus, užtikrinančius puikų sukibimą su asfalto danga.

  Pirkdami ilgąją riedlentę būtinai pasirūpinkite ir apsaugomis, kad važiavimas būtų ne tik malonus, bet ir saugus.

  Dėmesys gamintojams leidžia Jums siūlyti tik aukščiausios kokybės riedlentes. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės rinkoje puikiai žinomų gamintojų Spokey ir inSPORTline ilgąsias riedlentes.
  Ilgosios riedlentės (Long boardai) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puiki proga įsigyti kokybišką, funkcionalią riedlentę. Pirkti internetu labai patogu, nes esate nepriklausomas nuo laiko ir vietos. Išsirinkite prekę, apmokėkite už ją ir laukite, kol per 1–2 darbo dienas pristatysime Jūsų užsakymą nurodytu adresu. Maža to, savo el. parduotuvėje dažnai taikome įvairias akcijas, suteikiančias progą norimą daiktą įsigyti itin patrauklia kaina.