Maitinimo kėdutės

 • Tėveliai maitinimo kėdutes dažniausiai perka, kai kūdikis pradeda mokytis savarankiškai sėdėti, išsiplečia jo valgomo maisto racionas. Jei ir jūs sulaukėte šio laikotarpio, kviečiame išsirinkti iš žemiau esančių prekių - maitinimo kėdutės kūdikiams nuo 6 mėnesių iki 2 metų.

  Maitinimo kėdutė - supynės Coto Baby Zefir Beige
  Kodas: CotoZefirBeige
  Kaina 11900
  13900 Sutaupykite 2000
  Maitinimo kėdutė - supynės Coto Baby Zefir Blue
  Kodas: CotoZefirBlue
  Kaina 11900
  13900 Sutaupykite 2000
  Maitinimo kėdutė - supynės Coto Baby Zefir Green
  Kodas: CotoZefirGreen
  Kaina 11900
  13900 Sutaupykite 2000
  Maitinimo kėdutė Coto Baby Mambo Hot Pink 2in1
  Kodas: CotoHotPink
  Kaina 7889
  9070 Sutaupykite 1181
  Maitinimo kėdutė - transformeris Coto Baby Stars Blue
  Kodas: CotoStarsBlue
  Kaina 7690
  9055 Sutaupykite 1365
  Maitinimo kėdutė Coto Baby Mambo Turquose
  Kodas: MamboTurquose
  Kaina 7889
  9070 Sutaupykite 1181
  Maitinimo kėdutė Coto Baby Stars Beige
  Kodas: StarsBeige
  Kaina 7690
  9055 Sutaupykite 1365
  Maitinimo kėdutė Coto Baby Stars Green
  Kodas: StarsGreen
  Kaina 7689
  9055 Sutaupykite 1366
  Maitinimo kėdutė Coto Baby Mambo Beige
  Kodas: MamboBeige
  Kaina 7889
  9070 Sutaupykite 1181
  Maitinimo kėdutė Coto Baby Mambo Olive
  Kodas: MamboOlive
  Kaina 7890
  9070 Sutaupykite 1180
  Maitinimo kėdutė Caretero Primus
  Kodas: 5902021521166
  Kaina 7000
 • Maitinimo kėdutės – vienos iš reikalingiausių daiktų auginant mažylį. Paprastai tokios kėdutės poreikis iškyla vaikučiui išmokus sėdėti ir pradėjus valgyti „rimtą“ maistą. Mūsų asortimente rinkitės kėdutes, skirtas vaikams nuo 6 mėnesių iki 2 metukų. Pasirinkimas labai platus: nuo paprastesnio dizaino iki modernių, besitransformuojančių, turinčių galimybes keisti aukštį ir padėtis kėdučių.

  Rinkdamiesi maitinimo kėdutę atkreipkite dėmesį ne tik į dizainą ir spalvas, bet įvertinkite ir tokius kriterijus kaip: iki kokio svorio vaikams ji skirta, kokio amžiaus vaikučiams kėdutė tinkama, kokie kėdės matmenys. Gabaritai reikšmingi tada, jei virtuvėje (dažniausiai šioje patalpoje ji laikoma) stokojate vietos, pavyzdžiui, gyvenate senos statybos daugiabutyje, kur virtuvių erdvės itin nedidelės. Tokiu atveju nesirinkite labai plačios maitinimo kėdutės, nes bus nepatogu, ji užims daug vietos. Svoris svarbus tada, jei kėdutę planuojate vežtis drauge keliaudami aplankyti senelių, į sodybą savaitgaliais ar kitur – lengvesnė ir kompaktiškesnė bus kur kas geresnis pasirinkimas.

  Puikus pasirinkimas – maitinimo kėdutė, besitransformuojanti į įprastą kėdę ir staliuką. Tokia kėdutė tiks ir vaikui maitinti, ir vėliau pačiam valgyti ar užsiimti kitomis veiklomis, pavyzdžiui, piešti, lipdyti, spalvinti ir kt.

  Mūsų el. parduotuvėje platus kokybiškų ir patvarių maitinimo kėdučių pasirinkimas. Jos užtikrina tėvelių patogumą maitinant vaiką, taip pat ir paties mažylio komfortą, saugumą. Kėdutės lengvai valomos, tad nesunkiai palaikysite nuolatinę švarą.

  Asortimente – tik patikimų gamintojų maitinimo kėdutės. Rinkitės Caretero, Coto Baby, Graco. Gamintojų pasirinkimas – labai atsakingas procesas, nes į savo asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją.

  Maitinimo kėdutės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patikima, patogu ir greita. Maitinimo kėdučių pasirinkimas rinkoje platus, pirkėjai turi du variantus: ieškoti maitinimo kėdutės fizinėse pardavimo vietose arba pirkti internetu. Pirkti internetu kur kas patogiau ir sparčiau, kas labai aktualu auginantiems mažylius ir taupantiems savo brangų laiką. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš plataus asortimento, mokėsite patrauklią kainą, naudositės puikiomis akcijomis ir nesuksite galvos dėl prekių atsiėmimo, nes jas pristatysime nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.