Prekių katalogas

Maitinimo kėdutės

 • Tėveliai maitinimo kėdutes dažniausiai perka, kai kūdikis pradeda mokytis savarankiškai sėdėti, išsiplečia jo valgomo maisto racionas. Jei ir jūs sulaukėte šio laikotarpio, kviečiame išsirinkti iš žemiau esančių prekių - maitinimo kėdutės kūdikiams nuo 6 mėnesių iki 2 metų.

  Prekių nėra.
 • Maitinimo kėdutės – vienos iš reikalingiausių daiktų auginant mažylį. Paprastai tokios kėdutės poreikis iškyla vaikučiui išmokus sėdėti ir pradėjus valgyti „rimtą“ maistą. Mūsų asortimente rinkitės kėdutes, skirtas vaikams nuo 6 mėnesių iki 2 metukų. Pasirinkimas labai platus: nuo paprastesnio dizaino iki modernių, besitransformuojančių, turinčių galimybes keisti aukštį ir padėtis kėdučių.

  Rinkdamiesi maitinimo kėdutę atkreipkite dėmesį ne tik į dizainą ir spalvas, bet įvertinkite ir tokius kriterijus kaip: iki kokio svorio vaikams ji skirta, kokio amžiaus vaikučiams kėdutė tinkama, kokie kėdės matmenys. Gabaritai reikšmingi tada, jei virtuvėje (dažniausiai šioje patalpoje ji laikoma) stokojate vietos, pavyzdžiui, gyvenate senos statybos daugiabutyje, kur virtuvių erdvės itin nedidelės. Tokiu atveju nesirinkite labai plačios maitinimo kėdutės, nes bus nepatogu, ji užims daug vietos. Svoris svarbus tada, jei kėdutę planuojate vežtis drauge keliaudami aplankyti senelių, į sodybą savaitgaliais ar kitur – lengvesnė ir kompaktiškesnė bus kur kas geresnis pasirinkimas.

  Puikus pasirinkimas – maitinimo kėdutė, besitransformuojanti į įprastą kėdę ir staliuką. Tokia kėdutė tiks ir vaikui maitinti, ir vėliau pačiam valgyti ar užsiimti kitomis veiklomis, pavyzdžiui, piešti, lipdyti, spalvinti ir kt.

  Mūsų el. parduotuvėje platus kokybiškų ir patvarių maitinimo kėdučių pasirinkimas. Jos užtikrina tėvelių patogumą maitinant vaiką, taip pat ir paties mažylio komfortą, saugumą. Kėdutės lengvai valomos, tad nesunkiai palaikysite nuolatinę švarą.

  Asortimente – tik patikimų gamintojų maitinimo kėdutės. Rinkitės Caretero, Coto Baby, Graco. Gamintojų pasirinkimas – labai atsakingas procesas, nes į savo asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją.

  Maitinimo kėdutės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patikima, patogu ir greita. Maitinimo kėdučių pasirinkimas rinkoje platus, pirkėjai turi du variantus: ieškoti maitinimo kėdutės fizinėse pardavimo vietose arba pirkti internetu. Pirkti internetu kur kas patogiau ir sparčiau, kas labai aktualu auginantiems mažylius ir taupantiems savo brangų laiką. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš plataus asortimento, mokėsite patrauklią kainą, naudositės puikiomis akcijomis ir nesuksite galvos dėl prekių atsiėmimo, nes jas pristatysime nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.