Elektriniai valčių varikliai


 •  

  Elektrinis valties variklis Meteor Marine 36 LBS
  Kodas: 5900724705005

  Maksimalus greitis: 6,5 km / h *

  Kaina 15000
  Elektrinis valties variklis Neraus NRS 62
  Kodas: NRS62

  Galingumas 62 lbs, maksimalus greitis 18 km/h

  Kaina 27000
  Elektrinis valties variklis Storm 40 LBS
  Kodas: 40LBS

  Galingumas 40 lbs, maksimalus greitis7,8 km/h

  Kaina 18500
  Elektrinis valties variklis Storm 36 LBS
  Kodas: 36LBS

  Galingumas 36 lbs, maksimalus greitis 6,5 km/h

  Kaina 16500
  Elektrinis valties variklis Neraus NRS 55
  Kodas: NRS55

  Galingumas 55 lbs, maksimalus greitis 14,5 km/h

  Kaina 24400
  Elektrinis valties variklis Neraus NRS 46
  Kodas: NRS46

  Galingumas 46 lbs, maksimalus greitis 9,5 km/h

  Kaina 21900
  Elektrinis valties variklis Neraus NRS 40
  Kodas: NRS40

  Galingumas 40 lbs, maksimalus greitis 7,8 km/h

  Kaina 20200
  Elektrinis valties variklis Neraus NRS 36
  Kodas: NRS36

  Galingumas 36 lbs, maksimalus greitis 6,5 km/h

  Kaina 18200
 • Jei iškilo poreikis įsigyti elektrinį valties variklį, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti tinkamiausią Jums.

  Vienas iš produkcijos kokybės kriterijų yra medžiagos, iš kurių pagaminta. Mūsų asortimente rasite tik iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus elektrinius valčių variklius. Pavyzdžiui, Meteor variklių gamybai naudojamas stiklo pluoštas ir puikiomis savybėmis pasižyminti nailonas. Pastarasis užtikrina atsparumą korozijai bei didžiausią atsparumą smūgiams. Asortimente esantys Storm varikliai turi puikią antikorozinę apsaugą. Patvarumo gaminiui suteikia iš stiklo pluošto pagaminta ir smūgiams atspari variklio koja, taip pat ultravioletiniams spinduliams atsparus ir itin dideles apkrovas atlaikantis borto laikiklis, pagamintas iš anglies plastiko. Mūsų el. parduotuvėje rasite platų Neraus elektrinių valčių variklių pasirinkimą. Pastarieji taip pat pagaminti naudojant tik aukštos kokybės medžiagas, atsižvelgiant į gaminio patvarumą ilgalaikėje perspektyvoje. Šio gamintojo varikliai skiriasi parametrais, todėl įvertinę savo poreikius išsirinksite, kuris juos atitiks geriausiai.

  Rinkdamiesi elektrinį variklį valčiai įvertinkite esmines technines savybes ir palyginkite jas su asmeniniais poreikiais. Svarbu atsižvelgti į variklio galingumą, didžiausią išvystomą greitį, maksimalų traukimą, ne mažiau reikšmingas ir maitinimo kriterijus. Papildomo patogumo ir komforto valdant variklį suteiks teleskopinis poslinkis, sidabriniai kontaktiniai elementai, greičių pasirinkimas, galimybė reguliuoti variklio pasvirimo kampą, aukštį ir padėtį.

  Rinkitės Meteor, Neraus, Storm elektrinius valčių variklius ir mėgaukitės jų funkcionalumu bei kokybe. Mes labai daug dėmesio skiriame pasirinkimui gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą. Todėl visada galime užtikrinti, kad pas mus rinksitės tik iš kokybiškų gaminių. Minėti gamintojai rinkoje labai gerai žinomi, pelnę aukštas pozicijas ir daug klientų simpatijų.

  Elektriniai valčių varikliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite idealiausiai tinkantį būtent Jums. Tai prekė, kurios nerasite didžiuosiuose prekybos centruose, o reikės ieškoti specializuotose parduotuvėse. O tam, ne paslaptis, reikės skirti nemažai savo laiko, taikstytis prie parduotuvių darbo laiko ir strateginės padėties. Norite to išvengti? Pirkite internetu. Pirkdami internetu nepriklausysite nuo parduotuvės darbo laiko, galėsite pirkti bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Mūsų el. parduotuvėje lengva išsirinkti, patogu apmokėti už prekes ir nereikia sukti galvos dėl prekės atsiėmimo – pristatysime nurodytu adresu.