Prekių katalogas

Elektriniai valčių varikliai


 •  

  Kaina 39900 
  48000  Sutaupykite 8100 
  Kaina 23500 
  25500  Sutaupykite 2000 
  Kaina 22900 
  27500  Sutaupykite 4600 
  Kaina 17500 
  20899  Sutaupykite 3399 
  Kaina 16500 
  19899  Sutaupykite 3399 
  Kaina 15500 
  17899  Sutaupykite 2399 
 • Jei iškilo poreikis įsigyti elektrinį valties variklį, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti tinkamiausią Jums.

  Vienas iš produkcijos kokybės kriterijų yra medžiagos, iš kurių pagaminta. Mūsų asortimente rasite tik iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus elektrinius valčių variklius. Pavyzdžiui, Meteor variklių gamybai naudojamas stiklo pluoštas ir puikiomis savybėmis pasižyminti nailonas. Pastarasis užtikrina atsparumą korozijai bei didžiausią atsparumą smūgiams. Asortimente esantys Storm varikliai turi puikią antikorozinę apsaugą. Patvarumo gaminiui suteikia iš stiklo pluošto pagaminta ir smūgiams atspari variklio koja, taip pat ultravioletiniams spinduliams atsparus ir itin dideles apkrovas atlaikantis borto laikiklis, pagamintas iš anglies plastiko. Mūsų el. parduotuvėje rasite platų Neraus elektrinių valčių variklių pasirinkimą. Pastarieji taip pat pagaminti naudojant tik aukštos kokybės medžiagas, atsižvelgiant į gaminio patvarumą ilgalaikėje perspektyvoje. Šio gamintojo varikliai skiriasi parametrais, todėl įvertinę savo poreikius išsirinksite, kuris juos atitiks geriausiai.

  Rinkdamiesi elektrinį variklį valčiai įvertinkite esmines technines savybes ir palyginkite jas su asmeniniais poreikiais. Svarbu atsižvelgti į variklio galingumą, didžiausią išvystomą greitį, maksimalų traukimą, ne mažiau reikšmingas ir maitinimo kriterijus. Papildomo patogumo ir komforto valdant variklį suteiks teleskopinis poslinkis, sidabriniai kontaktiniai elementai, greičių pasirinkimas, galimybė reguliuoti variklio pasvirimo kampą, aukštį ir padėtį.

  Rinkitės Meteor, Neraus, Storm elektrinius valčių variklius ir mėgaukitės jų funkcionalumu bei kokybe. Mes labai daug dėmesio skiriame pasirinkimui gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą. Todėl visada galime užtikrinti, kad pas mus rinksitės tik iš kokybiškų gaminių. Minėti gamintojai rinkoje labai gerai žinomi, pelnę aukštas pozicijas ir daug klientų simpatijų.

  Elektriniai valčių varikliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite idealiausiai tinkantį būtent Jums. Tai prekė, kurios nerasite didžiuosiuose prekybos centruose, o reikės ieškoti specializuotose parduotuvėse. O tam, ne paslaptis, reikės skirti nemažai savo laiko, taikstytis prie parduotuvių darbo laiko ir strateginės padėties. Norite to išvengti? Pirkite internetu. Pirkdami internetu nepriklausysite nuo parduotuvės darbo laiko, galėsite pirkti bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Mūsų el. parduotuvėje lengva išsirinkti, patogu apmokėti už prekes ir nereikia sukti galvos dėl prekės atsiėmimo – pristatysime nurodytu adresu.