Prekių katalogas

Elektriniai juostiniai šlifuokliai

 • Jums reikia nušveisti ar atnaujinti didelį medienos plotą? Nuvalyti senus dažus ar išlyginti paviršių? Tam puikiausiai tiks elektriniai juostiniai šlifuokliai.

  Kaip išsirinkti juostinį šlifuoklį? Svarbiausi parametrai yra galia, šlifavimo juostos plotis ir apsisukimų dažnis arba kitaip juostos greitis, kuris kai kuriuose modeliuose yra reguliuojamas. Visi šlifuokliai turi ergomiškas rankenas, tvirtą korpusą ir pajungimą dulkių surinkimo įrenginiui.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt – didelis juostinių šlifuoklių pasirinkimas iš patikimiausių gamintojų: Metabo, Defort, Dewalt, Einhell, Stomer, Makita, Graphite, Black&Decker. Suteikiama garantija: 2-3 metai.

  Juostiniai šlifuokliai internetu – taupykite laiką ir pinigus.

 • Jei yra tekę šlifuoti medieną, tada neabejotinai patvirtinsite, kad darbas nelengvas. Bet daug jėgos, ištvermės reikalaujantis šlifavimo procesas gali būti lengvas ir net malonus, jei savo įrankių dėžėje turėsite juostinį šlifuoklį. Negana to, šlifuodami šiuo įrankiu sutaupysite ne tik jėgų, bet ir daug savo laiko.

  Juostiniam šlifuokliui naudojamos specialios šlifavimo juostos, o šlifuoklio veikimo principas ir remiasi šios juostos sukimu tarp dviejų būgnų. Juostinis šlifuoklis bus puikus pasirinkimas dideliems medienos plotams šlifuoti, kai reikia nuimti seną lako ar dažų sluoksnį, taip pat jei reikia nuimti ir gerą „gabalą“ medienos. Tiesa, kad ir kokie funkcionalūs būtų, juostiniai šlifuokliai daugiau rekomenduojami patyrusiems naudotojams, nes jais nesunku nuimti per daug medienos, todėl neturint įgūdžių labai lengva paviršių nušlifuoti netolygiai.

  Juostiniai šlifuokliai gana greiti ir sunkoki – tai drauge ir privalumas, ir trūkumas, jei nesate patyręs naudotojas. Dėl jų svorio dirbant nerekomenduojama šlifuoklio spausti – paprastai pakanka jų pačių svorio.

  Įvertinę konkrečiai savo poreikius nuspręsite, kokie parametrai – galingumas, juostos plotis ir ilgis – Jums yra aktualūs. Daugiau patogumo suteiks tokios papildomos funkcijos kaip dulkių surinktuvas, patogi ergonomiška rankena, lengvas šlifavimo juostos pakeitimas ir kt.

  Reikia pasakyti, kad juostinis šlifuoklis šlifuoja gana šiurkščiai, todėl užbaigiamajam šlifavimui toks įrankis nebus geriausias pasirinkimas.

  Mūsų parduotuvėje – tik geriausių gamintojų juostiniai šlifuokliai: Black + Decker, Defort, Dewalt, Einhell, Graphite, Makita, Metabo, Stomer. Gamintojus renkamės labai atsakingai, o tai leidžia Jums siūlyti tik geriausius įrankius. Jei nežinote, kokį juostinį šlifuoklį pasirinkti, mūsų specialistai gali patarti ir padėti priimti geriausią sprendimą.

  Juostiniai šlifuokliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus ir greitas pirkimo procesas. Taupysite savo brangų laiką, nes nereikės važiuoti į parduotuves, stovėti eismo spūstyse ar prie kasų parduotuvėse – pirkti internetu galite bet kuriuo paros metu iš namų, darbo ar bet kurios kitos vietos. Negana to, pirkdami internetu dažnu atveju ir sutaupote, tad kodėl gi nepasinaudoti tokia galimybe? Jūsų užsakytas prekes pristatysime per porą darbo dienų.