Prekių katalogas

Piešimo rinkiniai (50x40cm)

 • Prekių nėra.
 • Piešimas yra ne tik laisvalaikio leidimo būdas, bet ir puikiausia terapija – tai ne mitas, tai yra įrodyta. Piešimas bus puikus pasirinkimas išvaikyti nuovargiui, nerimui, stresui ir pakelti nuotaikai. Jei susigundėte ir norite išbandyti tokią atsipalaidavimo priemonę, įsigykite piešimo pagal numerius rinkinį. Mūsų el. parduotuvėje jų – net gerokai daugiau kaip pora šimtų!

  Piešimo rinkiniai tinka ir suaugusiems, ir vaikams – juk piešimui amžiaus ribų nėra. Vaikams tokia veikla naudinga dėl teigiamos įtakos jų pažinimui, kūrybiškumui, piešimas pagal numerius padeda lavinti pirštukus – smulkiąją motoriką.

  Jei manote, kad piešimui talento neturite, nenusiminkite – piešimas pagal numerius nereikalauja dailininko talento ar specialių įgūdžių. Tokie piešimo rinkiniai sužavi net tuos, kurie manėsi piešti nemėgstą. Dideli piešimo rinkiniai (50x40 cm) bus labai gera dovana sau arba kitam žmogui. Nenustebkite, jei tai virs Jūsų pomėgiu ar net aistra ir piešinių kolekciją vis norėsite papildyti ir papildyti.

  Piešimo pagal numerius rinkinį sudaro 50x40 cm drobė, teptukas arba keli teptukai, akriliniai dažai, pavyzdinis paveikslėlis, būsimas paveikslėlis, instrukcija. Piešinio kontūrai, elementai yra sunumeruoti, kaip ir akriliniai dažai, tad piešti nebus sunku. Platus paveikslėlių pasirinkimas leis išsirinkti ir sukurti tokį piešinį, kokio norite arba kuris geriausiai derės Jūsų interjere.

  Mūsų asortimente – tik patikimų ir pripažintų gamintojų, kurių pasirinkimui skiriame daug dėmesio, produkcija, todėl piešimo rinkiniai stebins kokybe bei patvarumu ir suteiks geriausią piešimo patirtį ne tik įgudusiems, bet ir pradedantiesiems.

  Piešimo rinkiniai (50x40 cm) internetu ZemaKaina.lt – patogu, greita ir patrauklia kaina. Piešimo rinkinių įprastose parduotuvėse, kuriose kone kasdien perkame būtiniausias prekes, nerasime, o kelionė į kitas parduotuves pareikalaus papildomo laiko. Daugelis žmonių savo laiką skaičiuoja labai skrupulingai, nes jo dažniausiai stokoja. O kuo daugiau parduotuvių reikia aplankyti, tuo daugiau laiko tam reikia skirti... Tad pirkti internetu yra nepalyginamai sparčiau ir patogiau. Rinkitės piešimo rinkinius mūsų el. parduotuvėje ir pamirškite visus rūpesčius. Pirkinius pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. O puikios akcijos leis dar ir sutaupyti!