Prekių katalogas

Obliavimo staklės

 • Reismusas PLM 1800, Scheppach
  Kodas: st 4046664073659
  Kaina 42999 
  49900  Sutaupykite 6901 
  Kaina 38211 
  Kaina 8900 
  Einhell TE-PL 900 Black, Red 900 W
  Kodas: NELEINSTR0003
  Kaina 8682 
  Kaina 33999 
  Kaina 14900 
  ELEKTRINIS OBLIUS MAKITA M1901
  Kodas: r 0088381814966
  Kaina 7400 
 • Ar pjaunamai medienai reikia suteikti aiškią formą ir taisyklingą profilį? Tuomet obliavimo staklės yra tai, ko Jums reikia! Tokio tipo staklės medieną leis paversti gaminiu, kuris gali būti naudojamas grindų lentoms, apdailai skirtoms dailylentėms, taip pat kitiems medienos gaminiams. Kuo geresnės obliavimo staklės, tuo kokybiškesnis gaminys jomis sukuriamas. Obliuota mediena ir jos gaminiai vėliau gali būti dažomi ar apdirbami kitais būdais. Obliavimo staklės – tas įrenginys, kuris ne tik suteiks konkretų profilį medienai, bet ir išgaus lygų, taisyklingą jos paviršių bei dailiai išryškins medienos struktūrą.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Jūsų poreikius ir reikalavimus atitinkančias obliavimo stakles. Jos skiriasi dydžiu, tad įvertinkite savo turimą erdvę. Jei ji ribota, palikite pakankamai vietos aplink stakles, kad būtų patogu dirbti. Tikslinga įvertinti ir staklių galingumą, nuo kurio priklauso darbo sparta, įrenginio pajėgumas. Meistrams mėgėjams pakaks ir ne tokių galingų (pavyzdžiui, 1 500 W) obliavimo staklių, bet jei dirbate profesionaliai – prioritetą, žinoma, teikite kuo galingesnėms staklėms (pavyzdžiui, daugiau kaip 2 500 W). Rinkdamiesi obliavimo stakles įvertinkite ir sūkius per minutę, pelių skaičių, drožles, veleną bei kitus aspektus.

  Tiesa, verta apgalvoti, ar Jums geriau bus stacionarios, ar kilnojamos obliavimo staklės. Jei neplanuojate keisti darbo vietos, tuomet geras pasirinkimas bus stacionarios staklės, o mobilios suteiks progą jomis dirbti ten, kur Jums patogu, kur atsiranda poreikis, taigi paslaugas galėsite teikti ne tik savo darbo vietoje, bet ir pas klientą.

  Visą obliavimo staklių asortimentą galite filtruoti pagal kainos kriterijų – taip susiaurinsite paieškos lauką ir tinkamiausios prekės pasirinkimas bus spartesnis.

  Daug dėmesio skiriame gamintojų, kurių stakles įtraukiame į mūsų el. parduotuvės asortimentą, pasirinkimui. Renkamės tik patikimus ir aukštos kokybės gaminiais garsėjančius gamintojus, tad mūsų asortimente – Bernardo, Einhell, Metabo, Scheppach obliavimo staklės. Visi gamintojai darbo įrankių rinkoje yra žinomi ir pelnę pripažinimą.

  Obliavimo staklės ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir kokybiška. Rinkitės stakles, patogų apmokėjimo būdą ir jau po 1–3 darbo dienų galėsite naudotis savo pirkiniu!