Prekių katalogas

Apsauginiai grindų klimėliai

 • Prekių nėra.
 • Masyvūs, įvairių metalinių detalių turintys treniruokliai gali turėti neigiamos įtakos grindims, jei nepasirūpinsite tinkama apsauga. Įbrėžimai, įdubimai netruks „padailinti“ Jūsų treniruočių erdvės grindis. Apsauginiai grindų kilimėliai – išeitis, padėsianti apsaugoti ne tik grindis, bet ir suteiksianti papildomo komforto sportuojantiems, kadangi tokie kilimėliai puikiai sugeria triukšmą, vibracijas.

  Kilimėliai-dėlionės yra minkšti ir bus puikus pasirinkimas įvairioms treniruotėms. Jie neslidūs, todėl treniruojantis nekliudys diskomfortas dėl galimo paslydimo, būsite saugūs. Aukštos kokybės smūgiams atspari kilimėlio medžiaga suteiks apsaugą ir sportuojantiems, ir grindims, taip pat ji patvari, tad ilgai išliks reprezentatyvi. Dar viena unikali ir labai praktiška šio kilimėlio savybė – jis sugeria garsą, tad treniruotės bus komfortiškos. Kilimėlį-dėlionę sudaro keturios dalys ir speciali apdaila. Galėsite pasirinkti juodą arba tamsiai mėlyną.

  Odiniai apsauginiai grindų kilimėliai skirti apsaugai nuo sunkių treniruoklių – tokį irgi išsirinksite mūsų el. parduotuvėje. Tai puiki priemonė apsaugoti grindis treniruočių metu. Tokie kilimėliai sugeria ir garsą, ir vibracijas, tad sportuosite komfortiškai, taip pat netrukdysite aplinkiniams. Galite rinktis ir didelį apsauginį grindų kilimą, kuris patikimai saugos grindis nuo žalos, kurią gali padaryti treniruokliai, taip pat slopins treniruočių metu keliamą triukšmą.

  Rinkdamiesi apsauginį grindų kilimėlį įvertinkite jo matmenis ir palyginkite su savo poreikiais.

  Kokybė – neabejotinai vienas reikšmingiausių kriterijų, todėl labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą. Jums siūlome rinktis inSPORTline, Kettler, Spokey apsauginius grindų kilimėlius. Visi šie gamintojai tikrai daugeliui puikiai žinomi, vertinami ir pelnę pripažinimą, tad džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti tik geriausiųjų gaminius.

  Apsauginiai grindų kilimėliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite Jums tinkamiausią. Tokių kilimėlių rasite ir įprastose parduotuvėse, bet ar pagalvojote, kiek tokio, palyginti nedidelio, pirkinio paieška tokiu atveju Jums atsieis laiko? Juk reikės derintis prie parduotuvės darbo laiko, tikėtina, ir eismo spūsčių nepavyks išvengti... Pirkite internetu, taupykite brangų laiką, mokėkite patrauklią kainą ir naudokitės šauniomis akcijomis – visa tai Jūsų laukia mūsų el. parduotuvėje. Pirkinius pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.