Prekių katalogas

Sienų ir lubų šlifuokliai (žirafa) - gipso, glaisto šlifavimui

 • Sienų ir lubų šlifuokliai (liaudiškai - žirafos) skirti gipso, glaisto šlifavimui. Beveik kiekvienas, susidūręs su vidaus apdailos darbais žino šį įrankį. Glaisto šlifavimo mašinos skirtos pagreitinti ir palengvinti darbus, kai reikia nušlifuoti didelius sienų ir lubų plotus. Reguliuojamas ilgis, greitai keičiami lipnūs šlifavimo lapeliai užtikrins komfortišką darbą bei leis sukurti tobulo lygumo paviršius.

  GRAPHITE 59G261 šlifuoklis (žirafa)
  Kodas: 59G261
  Galia, kW
  0,6
  Maksimalus apsisukimų skaičius, aps./min
  1500
  Kaina 19800
  19800 Sutaupykite 2339
  Kaina 19900
  19900 Sutaupykite 1368
  Kaina 19900
  22900 Sutaupykite 3000
  Kaina 17999
  21900 Sutaupykite 3901
  Kaina 14999
  16900 Sutaupykite 1901
 • Jei yra tekę šlifuoti lubas arba sienas, sutiksite, kad darbas reikalauja ne tik kantrybės, bet ir jėgos. Šlifuoti tiek lubas, tiek sienas nėra labai patogu, nes dažnu atveju rankos turi būti pakeltos, stovėjimo pozicija labai nepatogi, tad greitai pavargstama ir reikia daryti pertraukas. O pastarosios, savo ruožtu, trikdo darbo procesą, jį ilgina. Kokia išeitis? Labai paprasta – sienų ir lubų šlifuokliai, padėsiantys lubas ir sienas šlifuoti nepalyginamai patogiau. Ištraukiama įrankio rankena leis patogiai stovint ant žemės ar kito stabilaus paviršiaus pasiekti įvairius aukščius net nekeliant rankų aukštyn.

  Sienų ir lubų šlifuokliai (taip vadinama žirafa) bus puikus pasirinkimas šlifuoti gipsui, glaistui.

  Mūsų el. parduotuvėje esantys sienų ir lubų šlifuokliai yra patikimų gamintojų, įrankiai skiriasi savo parametrais. Rinkdamiesi įrankį įvertinkite vieną reikšmingiausių savybių – galingumą. Jei šlifuokliu naudositės dažnai, ilgai, jei tai yra Jūsų darbo (profesinio) įrankis, tuomet verta investuoti į galingesnį, suteiksiantį daugiau komforto, galimybių, našumo. Namų naudojimui, kai šlifuoti reikės kartais, nedidelius plotus, užteks ir mažesnės galios šlifuoklio.

  Dar viena savybė – šlifavimo pado skersmuo – lemia, kokį plotą vienu metu galėsite šlifuoti. Jį rinkitės taip pat įvertinę savo poreikius.

  Mums svarbus klientų pasitikėjimas, lojalumas, todėl siekiame naudos jiems ir siūlome tik kokybiškus, patikimus įrankius. Jei domina sienų ir lubų šlifuokliai, rinkitės ZemaKaina.lt el. parduotuvėje šių gamintojų šlifuoklius: Einhell, Graphite, Grone, Leman, Metabo. Jei abejojate savo pasirinkimu ir norite pasikonsultuoti su profesionalais, laukiame Jūsų skambučio – mūsų specialistai visada pasirengę atsakyti į Jūsų klausimus ir padėti teisingai pasirinkti reikiamą prekę iš mūsų parduotuvės asortimento.

  Sienų ir lubų šlifuokliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra galimybė neišeinant iš namų įsigyti kokybišką, funkcionalų įrankį. Pirkdami internetu esate nepriklausomi nei nuo vietos, nei nuo laiko, todėl galite reikiamas prekes rinktis bet kuriuo paros metu, būdami namuose, darbe, kavinėje ar net tolimoje kelionėje. Užsakytas prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu vos per porą darbo dienų, o Jūs iškart galite naudotis naujuoju savo pirkiniu.