Atsilenkimų suoliukai

 • Norite efektyviai mankštinti pilvo, nugaros bei sėdmenų raumenis, džiaugtis puikiomis linijomis ir neprakaituoti po kelias valandas sporto salėje? Jūs galite tai turėti sportuodami namuose ir skirdami kur kas mažiau laiko. Kaip tai padaryti? Įsigyti atsilenkimų suoliuką!

  Atsilenkimų suoliukai yra puikus pasirinkimas šlaunų, sėdmenų, pilvo ir nugaros raumenų treniravimui, stiprinimui. Suoliuku galės naudotis visi šeimos nariai, kurie nori sportuoti namuose, nes suoliuko aukštis yra reguliuojamas. Tiesa, svarbu nurodomas maksimalus naudotojo svoris bei ūgis.

  Atsilenkimų suoliukai skiriasi savo svoriu ir matmenimis. Svoris reikšmingas, jei suoliuką naudosite ne vienoje vietoje, bet norėsite pasiimti su savimi vykdami savaitgaliui į sodybą, gal į ilgesnę kelionę ar vasarą į gamtą ir pan. Kuo lengvesnis – tuo patogiau. Matmenys svarbūs dėl ploto namuose – įvertinkite ar treniruokliui užteks vietos turimoje laisvoje erdvėje, ar jis neapsunkins judėjimo.

  Galimybė atsilenkimų suoliuką sulankstyti suteikia daug jo laikymo galimybių. Sulankstytas jis bus gana kompaktiškas, tad lengvai ras vietą spintoje ar po lova, kur jo nesimatys, o ir niekam netrukdys, neužims vietos matomoje erdvėje.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Spokey, inSPORTline ir One atsilenkimų suoliukus. Rinkoje aukštas pozicijas užimantys gamintojai garantuoja kokybę ir patikimumą, tad džiaugiamės Jums galėdami siūlyti tik geriausiųjų produkciją.

  Atsilenkimų suoliukai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite sau tinkamiausią. Jei atsilenkimų suoliuko vyktumėte ieškoti į fizines sporto prekių parduotuves, tai sugaištumėte nemažai laiko. Juk reikėtų dar pridėti ir išlaidas kurui bei būtinybę derintis prie parduotuvių darbo laiko, strateginės padėties. Visa tai sudaro didesnių ar mažesnių nepatogumų, kurių išvengsite, jei pirksite internetu.

  Kodėl toks pirkimo būdas turi daugiau pranašumų? Pirmiausia, Jums nereikės derintis prie parduotuvės darbo laiko ir bus visiškai nesvarbu, kuriame mieste ji veikia, nes pirksite bet kuriuo paros metu iš bet kurios vietos: namų, darbo, kavinės ar net tolimos užsienio šalies. Antras reikšmingas aspektas – pirkdami internetu Jūs taupysite savo laiką, nes išsirinksite kur kas greičiau. Negana to, nereikės galvoti, kaip naująjį pirkinį parsigabenti namo, nes mes pristatysime Jūsų treniruoklį nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas!