Mankštos kamuoliai

 • Esate gimnastikos entuziastas arba planuojate pradėti mankštintis? Tuomet galbūt pats metas įsigyti naują mankštos kamuolį arba senąjį pakeisti nauju? Siūlome rinktis – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje platus mankštos kamuolių pasirinkimas ir patrauklios kainos laukia Jūsų!

  Mankštos kamuoliai bus puikus sprendimas smagioms ir efektyvioms treniruotiems tiek namuose, tiek sporto salėje. Jie naudingi atsipalaidavimo bei tempimo treniruotėms, efektyviai padeda stiprinti raumenis. Šie kamuoliai nepamainomi po reabilitacijos, itin naudingi besilaukiančioms moterims, asmenims, patyrusiems traumas, taip pat antsvorio turintiems žmonėms.

  Pirkdami mankštos kamuolį atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas, taip pat skersmenį ir didžiausią galimą apkrovą. Tai esminiai kriterijai. Puiku, jei komplektacijoje yra kamuoliui pripūsti skirta pompa.

  Plati kamuolių spalvų paletė leis pasirinkti tokią mankštos priemonę, kuri geriausiai Jus nuteiks sportui, derės prie interjero ir pan.: šviesiai žali, melsvi, pilki, rožiniai ir kitų spalvų mankštos kamuoliai.
  Mūsų el. parduotuvėje esantys kamuoliai pagaminti iš nesprogstančios gumos. Taip pat dalis asortimento yra ne tik gimnastikai skirti kamuoliai, bet drauge ir masažuojantys. Pastarieji kamuoliai paviršiuje turi specialius dygliukus. Mankštos kamuoliai ne tik padės stiprinti raumenis, bet ir stimuliuos kraujotaką, jie didina sąnarių lankstumą, teigiamai veikia koordinaciją.

  Mankštos kamuolių kategorijoje ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite ir masažinių balansinių pagalvėlių, padėsiančių gerinti laikyseną, mažinti nugaros skausmus.

  Kokybė – esminis mūsų veiklos principas, o kokybę užtikrina atsakingas gamintojų pasirinkimas. Todėl mūsų el. parduotuvėje rasite tik patikimų ir rinkoje pasitikėjimą pelniusių gamintojų mankštos kamuolius: inSPORTline, Kettler, Meteor, Spokey.

  Mankštos kamuoliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė rinktis iš plataus asortimento ir taupyti savo brangų laiką. Jums nereikės skirti laiko kelionei į parduotuves ir kamuolio pasirinkimui, nes pirkti internetu kur kas greičiau, patogiau ir daugeliu atvejų – pigiau. Mūsų el. parduotuvėje dažnai mankštos kamuoliams taikomos puikios akcijos, suteikiančios progą kamuolį įsigyti gerokai mažesne kaina. Rinkitės mankštos kamuolį ir nesirūpinkite jo pristatymu – prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas, o daugelį mankštos kamuolių – vos per vieną darbo dieną!