Prekių katalogas

Elektrostimuliatoriai


 •  

  Kaina 5349 
  5950  Sutaupykite 601 
  Homedics TYM-500-EU Strech XS
  Kodas: T-MLX39876
  Kaina 18943 
  Kaina 39900 
 • Ar norite turėti pavydėtinai puikų kūną, didžiuotis dailiomis linijomis ir puikiai jaustis? Tuomet Jums reikia įsigyti visai nedidelį, bet labai naudingą aparačiuką – elektrostimuliatorių. Tai labai geras sprendimas raumenims treniruoti, stiprinti bei atpalaiduoti.

  Kodėl elektrostimuliacijos aparatai yra verti, kad juos naudotumėte? Jie efektyviai padeda stiprinti fizinės veiklos teikiamą naudą, tonizuoti raumenis, apsisaugoti nuo traumų bei sužalojimų aktyviai sportuojant, negana to, padeda raumenims atsistatyti bei atsipalaiduoti po intensyvios fizinės veiklos, jie teigiamai veikia odos stangrumą, malšina sąnarių skausmą ir kt. Naudodami elektrostimuliatorių raumenų nuovargį jausite kur kas mažesnį arba jo nejausite. Visiškai saugūs naudoti elektrostimuliacijos aparatai savo naudą leis pajusti vos po kelių naudojimų.

  Rinkdamiesi elektrostimuliatorių atkreipkite dėmesį ir įvertinkite bei su savo poreikiais palyginkite aparato techninius parametrus. Pavyzdžiu, kiek intensyvumo lygių turi, kiek funkcijų, koks svoris bei matmenys. Pastarieji – svoris ir dydis – parametrai yra reikšmingi, jei elektrostimuliatoriumi naudositės ne tik namuose, bet ir dažnai pasiimsite drauge, pavyzdžiui, keliaudami. Siūlome rinktis daugiau funkcijų turintį aparatą – galėsite pasirinkti tai, kas geriausiai tinka Jums, pavyzdžiui, pradedančiojo ar pažengusiojo lygis, šildymas ir kt.

  Mūsų el. parduotuvėje siūle tik patikimų ir rinkoje aukštas pozicijas užsitarnavusių gamintojų elektrostimuliacijos aparatus: HuBDIC, Hydas, Lanaform, Medisana.

  Elektrostimuliacijos aparatai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puiki proga patogiai ir už prieinamą kainą įsigyti praktišką daiktą. Taupykite savo brangų laiką – pagalvokite, kiek jo reikėtų skirti, jei šio daikto važiuotumėte ieškoti į fizines prekybos vietas. Tikrai kur kas daugiau, negu prisėdus prie kompiuterio įsigyti šį aparatą vos per kelias minutes. Negana to, pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, todėl galėsite pirkti tada, kada turėsite laisvą minutėlę. Užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu: į namus, darbo vietą ar ten, kur patogiau Jums. Ir tai dar ne visas privalumų, kuriuos gausite pirkdami pas mus, sąrašas – nuolat daugeliui prekių taikome akcijas, kuriomis pasinaudoję galite sutaupyti net iki pusės pirkinio sumos!