Prekių katalogas

Elektrininės grandinių galandinimo staklės

 • Visi, turintys grandininį pjūklą, žino, koks nepamainomas įrankis tai gali būti tvarkant aplinką prie namų, meistraujant, dirbant miške ar ruošiant malkas žiemai. Bet kad įrankis veiktų nepriekaištingai, periodiškai reikia pagaląsti grandinę. Ką tokiu atveju darote? Žinoma, daugelis keliauja į specializuotas įrankių parduotuves, teikiančias grandinių galandinimo paslaugą. Bet paskaičiuokite, ar ne ekonomiškiau, naudingiau bei patogiau galandinimo stakles turėti savo dirbtuvėlėse ir pagaląsti grandinę bet kuriuo metu, kai tik atsiranda poreikis? Elektrinės grandinių galandinimo staklės yra tai, ko reikia Jums – ZemaKaina.lt parduotuvėje pasirinkite pagal norimus kriterijus.

  Tokios staklės bus idealus pasirinkimas visų gamintojų grandinėms galąsti.

  Pirkdami elektrines grandinių galandinimo stakles atsižvelkite į jų parametrus, pavyzdžiui, maitinimą, galią, laido ilgį, galandinimo rato skersmenį ir kt. Neabejotinai daugiau galimybių ir patogumo suteiks įvairios funkcijos, pavyzdžiui: apšvietimas leis dirbi saugiai ir patogiai net esant prastam apšvietimui; gylio fiksatorius efektyviai nuo pažeidimų apsaugos grandinę; skalė tiksliam galandinimo kampui nustatyti suteiks daugiau patogumo ir galimybių ir kt.

  Įvertinkite staklių korpusą – prioritetą teikite toms, kurių korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Tai garantuos įrenginio ilgaamžiškumą. Staklių svoris bus svarbus, jei naudosite jas ne vienoje vietoje, bet transportuosite – lengvesnes transportuoti, pernešti į kitą vietą bus kur kas paprasčiau.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt išsirinkite puikias elektrines grandininių pjūklų galandinimo stakles. Kadangi vienu svarbiausių kriterijų laikome kokybę, todėl mūsų asortimente – tik pripažintų ir kokybiškiausius įrankius gaminančių gamintojų staklės. Rinkitės Redex, Einhell, Grizzly, Mar-Pol, Scheppach.

  Jei Jūsų grandininio pjūklo grandinė atšipo ar pradėjo pjauti prasčiau, pranešdama, kad artėja poreikis ją pagaląsti, tai nevarkite ir nevažiuokite į parduotuves ieškoti grandinės galandinimo staklių. Kodėl? Nes elektrinės grandinių galandinimo staklės internetu el. parduotuvėje ZemaKaina.lt garantuos geriausią kokybę, greitį ir mažiausiasišlaidas. Taupykite savo laiką – pirkite internetu. Išsirinkite iš mūsų asortimento ir per porą darbo dienų staklės bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. Negana to, elektrinės grandinių galandinimo staklės pristatomos ir į paštomatus– dar daugiau patogumo Jums.