Prekių katalogas

Riedlentės, riedžiai

 • Šiltasis metų laikas patrauklus ne tik dėl malonių orų, bet ir dėl labai plačių laisvalaikio gryname ore galimybių. Pažvelkite, kiek gatvėse, aikštelėse atšilus orams pasirodo dviratininkų, riedutininkų ir pan. Būkite vienas iš jų, dovanokite smagų laiką sau ir savo šeimai!

  Mūsų el. parduotuvėje Jūsų laukia gerokai per šimtą įvairiausių riedlenčių, skirtų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Kiekvienas tikrai atrasite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų galimybes ir norus. Visos riedlentės ZemaKaina.lt parduotuvėje yra saugios, garantuojančios malonų važiavimą.

  Riedlentės dovanoja turiningą laiką, smagius potyrius, puikiai pakelia nuotaiką, važiavimas šiomis judėjimo priemonės labai naudingas ir sveikatai. Pirmiausias, tai toks važiavimas prilyginamas kardiotreniruotei, todėl labai teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, kraujagyslių sistemą ir širdies darbą, negana to, treniruoja daug raumenų ir sąnarių. Riedučius labai mėgsta mažieji pramogautojai, o taip pat ir dailiosios lyties atstovės, mat važiavimas riedučiais padeda efektyviai mesti svorį ir dailinti linijas.

  Mūsų el. parduotuvėje labai daug riedlenčių, besiskiriančių tokiais kriterijais kaip: dizainas, ratukų skaičius, išvystomas greitis, didžiausias leidžiamas svoris, medžiagos, ratukai ir kt. Plačios pasirinkimo galimybės leis atrasti tinkamiausią sprendimą.

  Pirkdami riedlentę nepamirškite įsigyti ir specialių apsaugų: šalmo, alkūnių, kelių ir riešų apsaugų. Jos ypač svarbios vaikams, pradedantiesiems naudotojams ir visiems, kurie rūpinasi savo saugumu.

  Vertiname kokybę, daug dėmesio teikiame gamintojų pasirinkimui, todėl mūsų asortimente rasite tik pripažinimą pelniusių gamintojų produkciją. Rinkitės Worker, Spokey ir kitų puikių gamintojų riedlentes.

  Riedlentės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra puikus šansas rinktis norimą judėjimo priemonę iš labai plataus asortimento. Pagalvokite, kiek laiko sugaištumėte, jei pirkinio ieškotumėte įprastose parduotuvėse? O jei dar riedlentę perkate vaikams, tuomet ir mažieji gerokai nuvargtų. Tad nepalyginamai patogiau išsirinkti norimas judėjimo priemones mūsų el. parduotuvėje ir pamiršti visus rūpesčius – pristatysime pirkinius Jūsų nurodytu adresu. Taip pat el. parduotuvėje ZemaKaina.lt labai dažnai taikome puikias akcijas, kai riedlentes galite įsigyti kone perpus pigiau!