Prekių katalogas

Sukimosi diskai

 • Prekių nėra.
 • Norite sportuoti, bet neturite laiko ar galimybių sporto klubui? Nesisielokite, dabar puikų mini sporto klubą galite įsirengti tiesiog namuose. Geriausia tai, kad tam nereikės didelių investicijų. Įsigykite nebrangų ir nedidelį daikčiuką – sukimosi diską ir mėgausitės sportu namuose ar kitoje Jums patogioje vietoje.

  Sukimosi diskai padeda treniruoti daug raumenų grupių: pilvo, nugaros, kojų, liemens raumenis. Jei diskomfortą kelia papildomi riebaliukai liemens, pilvo srityje, jų atsikratysite su šia sporto priemone, o treniruojant juo šlaunis akivaizdžiai sumažės apelsino žievelės efektas. Taip pat sukant diską gerinama kraujotaka, medžiagų apykaita.

  Galima vardyti ir daugiau sukimosi diskų privalumų. Pavyzdžiui, jie yra nesunkūs ir kompaktiški, todėl bus puikūs palydovai, jei išsiruošite į kelionę. Pasiimkite diską su savimi, jis tilps kuprinėje, didesnėje rankinėje, kelioniniame krepšyje užims mažai vietos – sportuoti galėsite visur.

  Sukimosi diskai savo paviršiuje turi nedidelius iškilumus ir magnetukus – kiekvienas jų atlieka tam tikras svarbias funkcijas. Šie diskai – puiki raumenų treniravimo priemonė tiek moterims, tiek vyrams.
  Spokey sukimosi diskai – tai puikaus, pripažinto gamintojo produkcija, garantuojanti geriausią naudojimosi patirtį, pasižyminti aukščiausia kokybe, patvarumu ir funkcionalumu. Gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio, kadangi mums svarbus klientų pasitikėjimas mumis, tad siekiame patenkinti jų poreikius ir siūlyti tik geriausius gaminius.

  Sukimosi diskai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus puiki galimybė įsigyti priemonę sportui neišeinant iš namų. Nesukite galvos, kada atrasti laiko nuvažiuoti į sporto prekių parduotuvę ir išsirinkti norimą sukimosi diską, nes pirkti internetu kur kas patogiau ir greičiau! Taip pat taupysite brangų savo laiką, pirkti galėsite bet kuriuo paros metu, būdami namuose, darbe, viešajame transporte, laukdami savo eilės pas gydytoją ar kt. Išsirinkite geriausiai Jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkantį sukimosi diską, taip pat pasirinkite patogiausią apmokėjimo už prekes būdą ir viskas – beliks laukti, kol pirkinys pasieks Jus. Tai neužtruks, nes internetu užsakytas prekes pristatome per porą darbo dienų, o dalį asortimento ir vos per vieną darbo dieną. Pasinaudokite puikiomis mūsų parduotuvėje taikomomis akcijomis ir už sukimosi diską mokėkite gerokai mažiau!