Suvirinimo aparatai

 • Plazminis pjoviklis Telwin TECHNOLOGY PLASMA 41 230V
  Kodas: 8004897714561

  Inverteris, suspausto oro plazminė pjovimo sistema.

  Kaina 89900
 • Suvirinimo aparatai yra nepamainomi statybų, automobilių, konstrukcijų gamybos, elektronikos ir daugelyje kitų sektorių. Suvirinant metalo detalės sujungiamos taip, kad atskirti jų praktiškai neįmanoma. Tiesa, suvirinimo aparatai ne mažiau naudingi ir namų ūkyje – juk dažnai iškyla poreikis sutaisyti sulūžusį daiktą, „sulipdyti“ atskilus kokiai detalei ir pan. Jei turėsite suvirinimo aparatą, Jums nereikės pirkti naujo daikto vos senajam sulūžus.

  Rinkdamiesi suvirinimo aparatą įvertinkite tokius aspektus: kokią pinigų sumą galite skirti šiam pirkiniui, ką dažniausiai planuojate virinti, t. y. kokį metalą ir kokio storio, kaip dažnai naudositės suvirinimo aparatu: ar tai bus Jūsų darbo įrankis, ar naudositės retais atvejais, kokiomis sąlygomis dirbsite, kaip greitai reikės virinti. Atsakę sau į šiuos klausimus maždaug turėsite reikalingo suvirinimo aparato pageidaujamus techninius duomenis, į kuriuos atsižvelgdami pasirinksite visiškai Jūsų poreikius atitinkantį įrenginį. Reikia pasakyti, kad kokybiškas įrenginys bei medžiagos, galimai, kainuos kiek daugiau, bet netruks atsipirkti, nes darbas eisis daug sparčiau, o savo laiko skirsite mažiau.

  Mūsų el. parduotuvėje siūlome platų suvirinimo aparatų pasirinkimą: smulkiems virinimo darbams prie namų bei pramoninius. Suvirinimo aparatai yra kelių tipų: MIG yra universalūs, jie bus geras pasirinkimas ir namų ūkiui, ir pramonei. Šiais aparatais gali būti virinami skirtingi metalai. TIG aparatai yra labiau specializuoti, jie bus puikus pasirinkimas, kai reikia didelio tikslumo. MMA suvirinimo aparatai skirti suvirinimui glaistytais elektrodais.

  ZemaKaina.lt asortimente rasite patikimus gamintojus, rinkai siūlančius aukščiausios kokybės gaminius. Rinkitės Bort, Defort, Einhell, GYS, Inwera, Lincoln Electric, Scheppach, Strom, Telwin puikios kokybės suvirinimo aparatus.

  Suvirinimo aparatai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus ir greitas pirkimo procesas, apmokėjimas už prekes ir saugus bei spartus užsakymo pristatymas Jūsų nurodytu adresu. Nereiks skirti daug laiko kelionėms po parduotuves renkantis naują suvirinimo aparatą, nes pirkti internetu galite iš bet kurios vietos, bet kuriuo metu, negana to, pakanka kelių spustelėjimų ir norimos prekės jau Jūsų pirkinių krepšelyje. Užsakymą pristatysime per porą darbo dienų ir galėsite iškart naudotis naujuoju savo pirkiniu.