Alergijos terapijos prietaisai

 • Automobilinis oro valytuvas Lanaform PERSONAL AIR PURIFIER
  Kodas: 5410984796304

  Kompaktiškas oro valytuvas, apsaugantis nuo ore esančių dulkių, žiedadulkių bei įvairių alergenų.

  Kaina 999
  1900 Sutaupykite 901
  Alergijos terapijos prietaisais Mesure SCB01
  Kodas: 1111111111161

  Palengvina alerginės slogos simptomus (tekanti, užgulta, niežtinti nosis, ašarojančios akys, čiaudulys)

  Kaina 3700
  5800 Sutaupykite 2100
  Alergijos terapijos prietaisais Mesure SCB06
  Kodas: 0080001

  Teigiamai veikia gleivinės membraną, šildo nosį, skatina kraujo cirkuliaciją, mažina histamino išsiskyrimą iš ląstelių

  Kaina 4200
  6600 Sutaupykite 2400
  Prietaisas alerginio rinito, šienligės gydymui Bionette
  Kodas: 7983043165444

  Efektyviam alergio rinito (šienligės) gydymui

  Kaina 5800
  Alergijos terapijos prietaisas Lanaform ALLERGOLUX
  Kodas: 5410984796502

  Padeda gydyti šienligę, alergiją dulkių erkutėms, gyvūnų plaukams, dulkėms bei žiedadulkėms

  Kaina 4900
 • Ne paslaptis, kad mūsų aplinkoje gausu dulkių ir kitų alergenų, o dar daugiau jų būna pavasarį ir vasarą. Kad ir kokie nuostabūs šie metų laikai, dovanojantys begalę spalvų bei grožio, žydėjimas suponuoja alerginės slogos simptomus: čiaudulį, varvančią nosį, perštinčias, ašarojančias akis ir pan. O kur dar pelėsis, dulkės, gyvūnų plaukai, dulkių erkutės ir kiti negerumai mūsų aplinkoje... Kad ir kaip prižiūrėtume savo namus ar darbo vietą, visiškai išvengti šių nemalonių ir neprašytų „svečių“ vargu, ar pavyks. Jei esate alergiškas ar namuose yra alergiškų žmonių, siūlome įsigyti alergijos terapijos prietaisą, efektyviai padėsiantį valyti patalpose esantį orą.

  Alergijos terapijos prietaisai bus puikus pasirinkimas, norint sumažinti, palengvinti alergijos simptomus. Jie turi teigiamos įtakos gleivinės membranai, šildo nosį, skatina kraujo cirkuliaciją bei mažina iš ląstelių išsiskiriančio histamino kiekį. Alergijos terapijos prietaisai nenaudoja jokių vaistų ar cheminių medžiagų, tad puikiai tinka ir suaugusiems, ir mažoms nosytėms.

  Specialus automobilinis oro valytuvas užtikrins, kad oras Jūsų automobilyje būtų šviežias ir sveikas. Automobilis yra ta vieta, kurioje išvengti dulkių, žiedadulkių sunkiai pavyksta, kadangi yra varstomos durys, atidaromi langai. Specialus oro valytuvas leis mėgautis sveikesniu oru ir išvengti potencialių alergijos sukėlėjų. Automobiliniam oro valytuvui būdingas kompaktiškumas, lengvumas, jį galėsite pritvirtinti ant stovelio arba nešiotis ant kaklo.

  Itin atidžiai pasirenkame gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą, todėl galite neabejoti, kad ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite tik patikimų ir rinkoje puikiai vertinamų medicinos technikos gamintojų produkciją. Rinkitės A&D, BioLight, Lanaform alergijos terapijos prietaisus.

  Alergijos terapijos prietaisai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus labai geras pasirinkimas norintiems taupyti laiką ir pirkti patogiai. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti, norint įprastoje fizinėje parduotuvėje įsigyti alergijos terapijos prietaisą. Greičiausiai, tai atimtų nemažai brangaus Jūsų laiko. Siūlome pirkti patogiai ir greitai internetu, o „sutaupytą“ laiką skirti vaikams, šeimai, draugams ar tiesiog sau! Rinkitės iš mūsų asortimento, apmokėkite už pirkinius patogiausiu būdu, o mes pasirūpinsime, kad užsakymas Jus pasiektų nurodytu adresu saugiai ir operatyviai.