Prekių katalogas

Vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai

 • Vienoks ar kitoks kosmetinis veidrodis yra kiekvienos moters rankinėje, vonioje ar kitoje namų patalpoje, kuri skirta gražinimosi procedūroms. Vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai yra puikus sprendimas norinčioms grožio ritualus atlikti kur kas patogiau ir nesunkiai pastebėti visas problemines odos vietas. Dar neturite tokio veidrodžio? Paskubėkite išsirinkti ir netruksite pastebėti jo teikiamus privalumus.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite kelių tipų vaizdą didinančius kosmetinius veidrodžius: rankinius, skirtus nešioti rankinėje, pastatomus ir tvirtinamus prie sienos. Galite įsigyti priklijuojamą didinantį kosmetinį veidrodį, kuriam galėsite skirti atskirą paviršių arba priklijuoti prie bendro didelio veidrodžio vonioje ar kitoje patalpoje. Rinkdamosi kosmetinį veidrodį atkreipkite dėmesį, kiek kartų jis padidina vaizdą. Viena vertus, kuo daugiau padidina, tuo geriau ir patogiau daryti makiažą ar kitas procedūras. Kita vertus, ne visoms moterims patinka itin išdidintas vaizdas, todėl atsižvelkite į savo poreikius. 5 ar 10 kartų padidintas vaizdas – vienas optimaliausių pasirinkimų.

  Įsigykite nedidelį kompaktišką veidrodėlį, skirtą nešiotis rankinėje. Tai labai patogus sprendimas. Galimas dvipusis variantas – didesnio ir mažesnio didinimo. Tiesa, pastatomi vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai taip pat gali būti dvipusiai.

  Daugiau patogumo suteiks LED apšvietimas. Kai kurie veidrodžiai turi dvejopą – dienos ir vakaro – apšvietimą. Papildomo patogumo suteikia integruotas laikmatis, dėl kurio šviesa išsijungia po tam tikro laiko (jei pamirštumėte išjungti). Įvertinkite, kiek ir kokių elementų reikės veidrodžiui. Taip pat kokie jo matmenys ir svoris, jei veidrodį naudosite ne tik namuose, bet pasiimsite su savimi į darbą, keliaudami savaitgaliui į sodybą ar į ilgesnę kelionę.

  Lanaform ir Silk‘n vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai – rinkitės patikimų gamintojų aukštos kokybės gaminius. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio ir atrenkame į savo asortimentą tik geriausiųjų produkciją. Minėti gamintojai rinkoje užsitarnavę pripažinimą, klientų simpatijas.

  Vaizdą didinantys kosmetiniai veidrodžiai ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita, paprasta ir nebrangu. Išsirinkite norimą prekę, patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime saugiu ir operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu nurodytu adresu. Pirkti internetu verta, nes tai padeda efektyviai taupyti Jūsų laiką ir išvengti varginančių kelionių po parduotuves.