Prekių katalogas

Vertikalaus masažo kėdės


 •  

  Masažo kėdė Restpro Relax Black
  Kodas: 9993963070078
  Kaina 12900 
  Masažo kėdė Restpro Relax Cream
  Kodas: 9998185307032
  Kaina 12900 
 • Jei specializuojatės tam tikrose masažo srityse, pavyzdžiui, sprando, pečių linijos masažas, tuomet kur kas patogiau procedūrą atliksite ne ant masažo stalo, bet klientui sėdint vertikalioje pozicijoje. Tad pats laikas pasirūpinti vertikalia masažo kėde. Dar tokios neturite? O gal iškilo poreikis senąją kėdę pakeisti nauja? Mūsų el. parduotuvėje išsirinksite puikią, kokybišką ir patvaria masažo kėdę!

  Vertikalaus masažo kėdės, turinčios medinį rėmą, pasižymi estetika, kokybe. Vertikalaus masažo kėdės, turinčios metalinį korpusą, pasižymi stabilumu, patvarumu bei ilgaamžiškumu.

  Minkštosios kėdės dalies užpildas yra iš vieno arba kelių sluoksnių porolono, todėl užtikrina didžiausią komfortą, nepalieka nusėdėjimo žymių. InSPORTline minkštosios dalies dangai naudojama kokybiška dirbtinė oda, idealiai tinkanti masažo procedūroms, kadangi nesiriebaluoja (kas labai aktualu naudojant masažams aliejus), yra atspari vandeniui, lengvai prižiūrima ir valoma. RestPro kėdėms naudojama kokybiška vinilinė danga, taip pat demonstruojanti geriausias savybes.

  Vertikalaus masažo kėdės, esančios mūsų asortimente, turi reguliuojamą pagalvėlę (su skyle) veidui, todėl klientas jausis komfortiškai net ilgiau sėdėdamas kėdėje. Vertikalaus masažo kėdės bus idealus pasirinkimas ir darbui masažo kabinete, ir namuose. Jos gana kompaktiškos, užima kur kas mažiau vietos nei masažo stalas.

  Kokybė ir Jūsų poreikių patenkinimas yra du esminiai kriterijai mūsų veikloje. Tad labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą. Jums siūlome dviejų rinkos lyderių – RestPro ir inSPORTline – masažo kėdes, pasižyminčias aukščiausia kokybe bei tvirtumu.

  Vertikalaus masažo kėdės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir pigiau. Pirkti internetu nepalyginamai pranašiau nei įprastoje fizinėje parduotuvėje. Pirmiausia, perkant internetu taupoms Jūsų laikas, kurį sugaištumėte važiuodami į parduotuves. Antra, pirkdami internetu esate nepriklausomi, galite visiškai savo nuožiūra planuoti pirkimo laiką. Trečia, rinkdamiesi prekę el. parduotuvėje asortimentą galite filtruoti pagal norimus kriterijus, taip susiaurindami paiešką ir suteikdami jai tikslumo. Ketvirta, pirkimas internetu daug greitesnis. Penkta, galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą. Na ir dar vienas labai reikšmingas privalumas – Jums nereikia rūpintis prekės parsivežimu iš parduotuvės, nes pirkinius pristatysime į namus, darbo vietą ar bet kokiu kitu nurodytu adresu!