Prekių katalogas

Vaikiški vežimėliai, rogutės

 • Vaikiški vežimėliai – pirmosios mažylių transporto priemonės, kurias verta rinktis itin atsakingai. Mūsų el. parduotuvėje laukia platus vežimėlių, skirtų naujagimiams bei ūgtelėjusiems vaikučiams, pasirinkimas, todėl net išrankiausias klientas savo mažyliui atras idealiai tinkančią ir poreikius atitinkančią transporto priemonę.

  Saugumas bei vaiko komfortas yra esminiai kriterijai, kalbant apie vaikiškus vežimėlius. Komfortas tiek vaikui, tiek tėveliams, kurie turi vežimėlį stumti ir jį valdyti. Mūsų parduotuvėje – tik iš kokybiškų medžiagų pagaminti vaikiški vežimėliai, kuriems būdingas manevringumas, tvirtumas, saugus važiavimas.

  Šaltuoju metų laiku neretai vežimėlius pakeičia vaikiškos rogutės – mūsų asortimente tik patogios ir kokybiškos, suteiksiančios Jūsų mažyliui daug smagios patirties. Čiuožti rogutėmis – vienas smagiausių žiemos malonumų. Rinkitės įvairių dydžių, dizainų, skirtingo amžiaus vaikams skirtas rogutes: medinės, pagamintas iš grūdinto plastiko, su rankenomis vaikui laikytis, be rankenų, su atlošais ir be jų, su rankenomis stumti, su virvute traukti ir kt. Vaikiški vežimėliai, rogutės – tiek vienus, tiek kitus rinkitės atsižvelgdami į vaiko amžių, jo poreikius, taip pat ir savuosius.

  Vaikiškų vežimėlių ir rogučių kategorijoje rasite keturias prekių grupes:

  • vežimėliai (sportiniai): Coto Baby, Graco;
  • vežimėliai (universalūs): Baby-Merc, Graco;
  • Graco vežimėlių priedai;
  • vaikiškos rogutės: Alpen Gaudi, inSPORTline, KHW, Tako.

  Atsakingai renkamės gamintojus, kiurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą, kad Jums siūlytume tik aukštos kokybės, patvarius ir ilgaamžius gaminius. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės vežimėlius ir rogutes, atstovaujančius puikiai rinkoje žinomiems ir pripažinimą pelniusiems gamintojams, pavyzdžiui, inSPORTline, Graco ir kitus.

  Vaikiški vežimėliai, rogutės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius, galimybes. Platus pasirinkimas, patogūs apmokėjimo būdai, greitas prekių pristatymas ir patrauklios kainos bei puikios akcijos – pirkti mūsų el. parduotuvėje verta. Taupykite brangų savo laiką ir nevažiuokite vežimėlio ar rogučių ieškoti į įprastas prekybos vietas. Pirkdami internetu būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, tad pirksite greitai bei patogiai. Pristatysime Jūsų užsakymą per 1–2 darbo dienas ir iškart galėsite sėkmingai naudotis naujuoju pirkiniu.

  Pripučiamos rogutės Spokey Bear
  Kodas: 5905339423108
  Kaina 2999 
  3500  Sutaupykite 501 
  Kaina 2999 
  3500  Sutaupykite 501