Prekių katalogas

Mobilūs krepšinio stovai

 • Krepšinio stovas LIFETIME 90000
  Kodas: 841101000199
  Kaina 34500
  39900 Sutaupykite 5400
  Kaina 12205
  Kaina 39246
  Kaina 29106
  Kaina 17500
  19900 Sutaupykite 2400
 • Jei esate neabejingas krepšiniui, bet neturite vietos ar galimybių aikštelei lauke įsirengti, siūlome išsirinkti mobilų krepšinio stovą ir smagiu žaidimu mėgautis šalia namų, svečiuose pas draugus, išvykos į gamtą metu ir kitur, kur bus pakankamai vietos krepšiniui žaisti. Mobilūs krepšinio stovai kokybe ir funkcionalumu nė kiek nenusileidžia įprastiems stacionariems stovams. Tokį krepšinio stovą paprastai sudaro lenta, lankas su tinkleliu, pats stovas ir stabilumą užtikrinantis mobilus pagrindas. Tai bus puikus būdas į savo rutiną įtraukti daugiau aktyvios veiklos.

  Mobilūs krepšinio stovai ypatingi tuo, kad juos galėsite pasiimti ir vežtis į gamtą, į svečius ar bet kur kitus, kur norėsite su draugų kompanija mėgautis žaidimu. Krepšinio stovo aukštis yra reguliuojamas, todėl pagal žaidėjų poreikius bei ūgį pritaikysite stovą kokybiškam žaidimui.

  Mobilūs krepšinio stovai labai lengvai surenkami, išlankstomi, juos greitai ir nesunkiai sumontuosite. Tai suteiks ne tik patogumo surenkant ir išrenkant stovą, pasiruošiant žaidimui, bet ir transportuojant.
  Mūsų asortimente esantys mobilūs krepšinio stovai turi lauko sąlygoms (saulei, šalčiui, drėgmei ir kt.) atsparius tinklelius. Stovai turi iš kokybiškų medžiagų pagamintus pagrindus, kuriuos užpildyti galima vandeniu arba smėliu, ir jie patikimai užtikrins stovo stabilumą. Taip pat mūsų asortimente esantys stovai turi smūgiams atsparias, aukštos kokybės lentas, garantuosiančias smagų ir nevaržomą žaidimą.

  Exit mobilūs krepšinio stovai – tai kokybė, ilgaamžiškumas ir geras laisvalaikis. Gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio – tai vienas svarbiausių aspektų mūsų veikloje. Tad renkamės tik geriausiųjų gaminius, kuriuos siūlome savo klientams.

  Mobilūs krepšinio stovai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – lengva pasirinkti, patogu pirkti. Pirkite internetu ir taupykite savo laiką. Mūsų el. parduotuvėje pirkdami būsite nepriklausomi nuo darbo laiko, strateginės padėties – patys kontroliuosite pirkimo procesą ir atliksite jį patogiausiu Jums metu. Krepšinio stovas yra sunkus ir didelis pirkinys. Bet nesukite galvos dėl jo atsiėmimo ir transportavimo, kadangi užsakymą pristatysime Jums į namus, darbo vietą ar kitų nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.