Suktuvai-gręžtuvai

 • Akumuliatoriniai, elektriniai suktuvai-gręžtuvai

  Atsiprašome, prekės, kurios ieškote, rasti nepavyko. Kitos šios kategorijos prekės yra pateikiamos žemiau.
  Prekių nėra.
 • Suktuvai-gręžtuvai priklauso populiariausių įrankių grupei. Juk namuose ar darbe meistraujantiems, savo aplinką prižiūrintiems gana dažnai reikią ką nors pritvirtinti, pakabinti, o tam nepamainomas pagalbininkas yra suktuvas-gręžtuvas.

  Mūsų el. parduotuvėje – dviejų tipų suktuvai-gręžtuvai: elektriniai ir akumuliatoriniai. Koks įrankis reikalingas Jums, priklauso nuo darbo sąlygų ir asmeninių poreikių. Esminis skirtumas tarp elektrinio ir akumuliatorinio įrankio bus tas, kad elektriniam yra reikalingas elektros lizdas, o akumuliatorinis pasižymi gerokai didesniu mobilumu, nes nėra priklausomas nuo elektros energijos.

  Elektriniai suktuvai-gręžtuvai yra kiek pigesni, tad į juos daugiau žvalgosi kainai jautrūs pirkėjai. Akumuliatoriniai yra brangesni. Tiesa, nusprendus įsigyti akumuliatorinį įrankį verta atkreipti dėmesį, ar komplektacijoje yra papildoma baterija. Jei nėra – įsigykite ir tikrai nepasigailėsite. Akumuliatorius išsikrauna ir, neturint atsarginio, darbas sustos kuriam laikui, kol baterija bus įrauta. Žinoma, galite įsigyti greito krovimo bateriją, tačiau darbas vis vien bent valandai bus nutrauktas. Šiuo klausimu elektrinis įrankis bus patogesnis jis neišsikraus. Kita vertus, jei turėsite atsarginę bateriją, Jums taip pat nereikės nutraukti darbo, kol baterija pasikraus.

  Įrankio svoris – reikšmingas kriterijus, jei dirbsite daug, ilgai, juo labiau, jei reikės gręžti ir / ar sukti nepatogiose pozicijose, pavyzdžiui, iškėlus rankas. Tokiu atveju prioritetą teikite lengvesniam įrankiui ir ergonomiškai rankenai.

  Daugiau galimybių ir patogumo suteiks daugiau kaip vieną greičio pavarą turintys suktuvai-gręžtuvai.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės iš gerokai daugiau kaip šimto suktuvų-gręžtuvų! Pas mus – tik patikimų ir kokybiškus įrankius gaminančių gamintojų prekės: Black + Decker, Bort, Bosch, Defort, Dewalt, Einhell, Hitachi, Makita, Metabo, Skil, Stomer.

  Suktuvai-gręžtuvai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, pigu ir greita. Pirkdami internetu taupote brangų savo laiką ir pinigus. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti įrankio pirkimui, jei ieškotumėte tinkamo įprastose parduotuvėse? Gaištamas laikas, kuro sąnaudos... Negana to, fizinėse parduotuvėse ir kainos neretai aukštesnė. Todėl naudokitės galimybe sutaupyti ir pirkite internetu. Pirkimo procesas bus kur kas paprastesnis ir greitesnis, nes galite visas asortimente esančias prekes filtruoti pagal aktualius kriterijus, pavyzdžiui, įrankio tipą, kainą, gamintoją ir kt.