Hantelių rinkiniai

 • Hantelių rinkiniai – tai vienos populiariausių sporto priemonių, naudojamos tiek sporto klubuose, tiek ir namuose, puikiai tinkančios ir vyrams, ir moterims. Jei norite savo treniruotėms suteikti daugiau galimybių, efektyviai treniruoti, stiprinti ir išryškinti raumenis, tuomet pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir išsirinkite hantelių rinkinį.

  Tarp pirkėjų vyrų populiariausi yra sunkūs svarmenys, pavyzdžiui, hantelių komplektai po 10, 15, 20 ir pan. kilogramų. Pirkėjos moterys renkasi kur kas lengvesnius, nes daugumos jų prioritetas yra ne raumeningas kūnas, bet dailios formos. Tokiu atveju visiškai užtenka svarmenų po 1, 1,5 ar 2 kilogramus. Mūsų asortimente pamatysite, kad į moterų auditoriją orientuoti lengvi svarmenys pasižymi plačia spalvų palete, atrodo labai dailiai.

  Intensyvioms, reguliarioms treniruotėms puikiu pasirinkimus bus hantelių rinkiniai su diskais – tai galimybė vienu metu įsigyti skirtingų svorių hantelius, tiksliau – jų svorį reguliuosite patys. Pradėti reikėtų nuo lengvesnių svorių, kūnui prie tokių treniruočių pripratus sistemingai svorius didinti, uždedant ant laikiklių papildomus svorių diskus.

  Nesunkūs svarmenys puikiai tiks aerobikos treniruotėms, stiprinti rankoms ir treniruoti viršutinei kūno daliai, atlikti kardiopratimams, kai kurie svarmenys tiks reabilitacijos pratimams. Tokie hanteliai yra padengti, PVC, minkšta puta ar vinilu. Jie rankose neslysčioja, juos laikyti labai patogu. Hanteliai nesugeria drėgmės, jų priežiūra labai paprasta, valyti tokius svarmenis bus lengva. Labai patogūs Velco juostelę turintys hanteliai, kuriuos idealiai pritaikysite savo rankai.

  Rinkitės Meteor ir Spokey svarmenis bei mėgaukitės treniruotėmis su aukštos kokybės svarmenimis. Šie gamintojai sporto prekių rinkoje užima aukštas pozicijas, yra vertinami bei pelnę pripažinimą. Mes gamintojus renkamės itin atsakingai, todėl mūsų asortimente rasite tik geriausiųjų produkciją.

  Hantelių rinkiniai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite Jums tinkamiausius. Rinkitės pagal savo poreikius, norimus svorius, svarmenų padengimo medžiagas, apmokėkite už pirkinius Jums patogiausiu būdu, naudokitės išskirtinėmis akcijomis mūsų el. parduotuvėje. Pirkinius pristatysime nurodytu adresu arba į paštomatus per 1–2 darbo dienas. Pirkti internetu patogu ir greita, tad toks būdas itin patiks tiems, kurie vertina brangų savo laiką ir komfortą.