Prekių katalogas

Akumuliatoriniai grandininiai pjūklai

  • Akumuliatoriniai grandininiai pjūklai rinkoje gana paklausūs ir tai nestebina, įvertinus, kokių privalumų jie turi. Šio tipo pjūklai bus idealus pasirinkimas darbui sode – juo lengvai apgenėsite medelius, išpjausite nereikalingus krūmus, jaunesnius ir plonus medelius, taip pat tai bus puikus įrankis meistraujant. Viena geriausių šio tipo pjūklo savybių – jis gerokai mažiau vibruoja nei kitų tipų pjūklai, todėl dirbti yra komfortiškiau. Negana to, akumuliatoriniai pjūklai lengvesni už savo konkurentus – benzininius pjūklus, todėl mažiau pavargsite ilgiau pjaudami. Dar vienas akumuliatorinių grandininių pjūklų pranašumas – tylus veikimas, todėl jie puikiai tiks dirbti prie namų, kur yra tikimybė, kad triukšmas trukdys namiškiams ar kaimyninių namų gyventojams. Tai dar ne viskas – akumuliatoriniai pjūklai yra mobilūs, t. y. jų veiklos teritorijos neriboja laidas, kuris yra trūkumas dirbant elektriniu įrankiu.

    Kaip esminis akumuliatorinio pjūklo trūkumas įvardijamas išsikraunantis akumuliatorius, bet jei turėsite su savimi pakrovėją ir atsarginį akumuliatorių, tai puikiai darbuositės beveik nepertraukdami veiklos ir nedarydami ilgesnių pertraukų – tereikės pasikeisti akumuliatorių ir sėkmingai pjauti toliau.

    Tiesa, perpjauti storesnį rąstą akumuliatoriniu grandininiu pjūklu gali būti sudėtinga – šio tipo pjūklai nepritaikyti tokioms apkrovoms. Tokie įrankiai nėra labai galingi, bet jų kaina, palyginti su alternatyvomis, aukštoka.

    ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus akumuliatorinių grandininių pjūklų asortimentas, kurį sudaro tik pripažintų ir geriausius įrankius rinkai tiekiančių gamintojų produkcija. Rinkitės Black + Decker, Dolmar, Hecht, Ikra, Makita akumuliatorinius pjūklus.

    Akumuliatoriniai grandininiai pjūklai internetu yra ideali proga taupyti brangų savo laiką ir finansus. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų važinėjant po specializuotas įrankių parduotuves ir ieškant norimo įrankio? O kur dar kuro išlaidos ir laikas, kurį galėtumėte skirti sau, šeimai, poilsiui ar darbui... Mūsų el. parduotuvėje norimą akumuliatorinį pjūklą išsirinksite sparčiai, mokėsite, tikėtina, mažiau nei įprastoje parduotuvėje ir tai padaryti galėsite iš namų ar bet kurios kitos vietos. Pirkinys jau per porą dienų pasieks Jus nurodytu adresu ir bus paruoštas naudoti. Rekomenduojame iškart pasirūpinti ir papildomu akumuliatoriumi, kad nereikėtų pertraukti darbo akumuliatoriui išsikrovus.