Prekių katalogas

Masažinės vandens vonelės


 •  

 • Masažinės vandens vonelės – puikus pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos. Ne paslaptis, kad pėdose yra nemažai tam tikrų taškų, susijusių su daugelio žmogaus organų veikla, nuotaika ir savijauta. Tad pavargusios pėdos tikrai neprideda energijos ir pozityvumo. O masažinė vonelė padės ne tik efektyviai pailsinti nuvargusias kojas, bet ir atgauti jėgas, papildyti puikios nuotaikos bagažą.

  Kodėl verta įsigyti masažinę vandens vonelę? Pirmiausia, tai bus tobula pėdų atpalaidavimo, masažo priemonė. Įsigiję kelias funkcijas turinčią vonelę mėgausitės ne tik vandens procedūra, masažu, bet ir kojų kaitinimu infraraudonaisiais spinduliais. Galimybė reguliuoti vandens temperatūrą leis pasirinkti tokią, kokia atitinkamu momentu bus komfortiškiausia. Vibracinio masažo funkciją turinčioje vonelėje šio tipo masažą galėsite atlikti ir su vandeniu, ir be vandens.

  Papildomo patogumo naudojantis vonele suteiks laikmačio funkcija. Jei turite galimybių, prioritetą teikite vonelei, turinčiai ekranėlį. Jame matysite vandens temperatūrą, taip pat laikmačio rodmenis.
  Masažinės vandens vonelės nesunkios, tad naudotis ja galėsite ne tik namuose, bet ir pasiimti drauge į kelionę, kur pėdų palepinimas ypač svarbus, juo labiau jei keliaujant teks daugiau pavaikščioti.
  Mūsų asortimente esančios masažinės vandens vonelės tinkamos ir didelėms pėdoms – galimybę mėgautis kokybišku pėdų masažu turi kiekvienas!

  Mūsų el. parduotuvėje rasite Lanaform, Medisana, Tristar masažines vandens voneles. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, tad į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją. Minėti gamintojai rinkoje užima aukštas pozicijas ir yra pelnę pasitikėjimą bei klientų simpatijas.

  Masažinės vandens vonelės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje net išrankiausias klientas ras geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį variantą. Rinkitės mūsų asortimente vonelę kojoms ir mėgaukitės jos teikiamais privalumais jau visai netrukus. Pristatysime pirkinį nurodytu adresu į namus, darbovietę ar kitą Jums patogią vietą. Internetu pirkti kur kas patogiau ir greičiau, būsite nepriklausomas nuo parduotuvės darbo laiko bei strateginės vietos ir visiškai savarankiškai galėsite planuoti bei kontroliuoti pirkimo procesą. Negana to, mūsų el. parduotuvėje siūlome pasinaudoti labai patraukliomis akcijomis ir sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį.