Masažinės vandens vonelės


 •  

  Vandens masažo įrenginys Lanaform Aqua Relax
  Kodas: 5410984027194

  Vandens masažo įrenginys Lanaform Aqua Relax 

  Kaina 7900
  11500 Sutaupykite 3600
  Masažinė pėdų vonelė Medisana FS 885 Comfort
  Kodas: 4015588883781

  3 funkcijos: vonelė, vibracinis masažas, kojų kaitinimas infraraudonaisiais spinduliais

  Kaina 6300
  7500 Sutaupykite 1200
  Masažinė pėdų vonelė Lanaform Foot Spa
  Kodas: 5410980694086

  Vibracija, akupresūra ir burbulinis masažas

  Kaina 4000
  Masažinė vonelė kojoms Tristar VB-2528
  Kodas: 8713016025289

  Vibruojanti masažinė vonelė kojoms su burbulų masažu

  Kaina 3800
  Masažinė pėdų vonelė Medisana WBW
  Kodas: 4015588883910

  Galimybė naudoti vonelę nenaudojant vandens

  Kaina 3995
  Masažinė pėdų vonelė Lanaform
  Kodas: 5410984016655

  Burbulinė, pėdas masažuojanti vonelė su 70 purkštukų

  Kaina 4900
 • Masažinės vandens vonelės – puikus pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos. Ne paslaptis, kad pėdose yra nemažai tam tikrų taškų, susijusių su daugelio žmogaus organų veikla, nuotaika ir savijauta. Tad pavargusios pėdos tikrai neprideda energijos ir pozityvumo. O masažinė vonelė padės ne tik efektyviai pailsinti nuvargusias kojas, bet ir atgauti jėgas, papildyti puikios nuotaikos bagažą.

  Kodėl verta įsigyti masažinę vandens vonelę? Pirmiausia, tai bus tobula pėdų atpalaidavimo, masažo priemonė. Įsigiję kelias funkcijas turinčią vonelę mėgausitės ne tik vandens procedūra, masažu, bet ir kojų kaitinimu infraraudonaisiais spinduliais. Galimybė reguliuoti vandens temperatūrą leis pasirinkti tokią, kokia atitinkamu momentu bus komfortiškiausia. Vibracinio masažo funkciją turinčioje vonelėje šio tipo masažą galėsite atlikti ir su vandeniu, ir be vandens.

  Papildomo patogumo naudojantis vonele suteiks laikmačio funkcija. Jei turite galimybių, prioritetą teikite vonelei, turinčiai ekranėlį. Jame matysite vandens temperatūrą, taip pat laikmačio rodmenis.
  Masažinės vandens vonelės nesunkios, tad naudotis ja galėsite ne tik namuose, bet ir pasiimti drauge į kelionę, kur pėdų palepinimas ypač svarbus, juo labiau jei keliaujant teks daugiau pavaikščioti.
  Mūsų asortimente esančios masažinės vandens vonelės tinkamos ir didelėms pėdoms – galimybę mėgautis kokybišku pėdų masažu turi kiekvienas!

  Mūsų el. parduotuvėje rasite Lanaform, Medisana, Tristar masažines vandens voneles. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, tad į asortimentą įtraukiame tik geriausiųjų produkciją. Minėti gamintojai rinkoje užima aukštas pozicijas ir yra pelnę pasitikėjimą bei klientų simpatijas.

  Masažinės vandens vonelės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje net išrankiausias klientas ras geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį variantą. Rinkitės mūsų asortimente vonelę kojoms ir mėgaukitės jos teikiamais privalumais jau visai netrukus. Pristatysime pirkinį nurodytu adresu į namus, darbovietę ar kitą Jums patogią vietą. Internetu pirkti kur kas patogiau ir greičiau, būsite nepriklausomas nuo parduotuvės darbo laiko bei strateginės vietos ir visiškai savarankiškai galėsite planuoti bei kontroliuoti pirkimo procesą. Negana to, mūsų el. parduotuvėje siūlome pasinaudoti labai patraukliomis akcijomis ir sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį.