Penny boardai

 •  Pennyboardas - tai miestui skirta kruizinė riedlentė, išsiskirianti trumpesne ir lengvesne lenta, tačiau turinti ilgoms kelionėms pritaikytus longboardo ratukus.

  Riedlentė Meteor LED wheels Blue
  Kodas: 5900724035966

  Su šviečiančiais ratukais LED

  Kaina 3100
  Riedlentė Meteor Cosmos 24461
  Kodas: 5900724035690

  Ratukai 6 x 4,5 cm

  Kaina 3900
  Riedlentė Meteor Rožinė/Mėtinė 23999
  Kodas: 5900724036475

  Ratukai 6 x 4,5 cm

  Kaina 3900
 • Jei išvysite vaiką, jaunuolį ar suaugusįjį skriejant ryškia riedlente, greičiausiai tai bus Penny boardas. Šios riedlentės išsiskiria plačia spalvų palete, jos yra ryškios, žaismingos ir puikiai matomos. Pačios lentos trumpos, lengvos ir turi ilgoms kelionėms pritaikytus ratukus. Ši lenta savyje jungia funkcionalumą, kadangi skirta patogiam važiavimui mieste jis bus nepamainoma ir ilgose kelionėse.

  Penny boardai gali tapti puikia laisvalaikio pramoga, taip pat ir judėjimo priemone. Vaikai, paaugliai gali jomis važiuoti į mokyklą – tai bus labai šauni rytinė mankšta! Turėdami tokią pramogą vaikai, tikėtina, laisvalaikį mieliau leis lauke, o ne namuose prie kompiuterių ar kitų išmaniųjų įrenginių, taigi tai dar labiau didina šios riedlentės privalumų sąrašą.

  Dar vienas teigiamas aspektas, kurį turi Penny boardai, yra jų kompaktiškumas ir lengvumas – jos trumpos ir lengvos, todėl labai patogios nešti, galima tiesiog įsimesti į kuprinę ir nusinešti visur, kur reikia. Kompaktiškumas teigiamai veikia ir važiavimą – galėsite laisvai riedėti siauresniais keliukai.

  Tiesa, pirkdami Penny boardą būtinai pasirūpinkite ir apsaugomis – įsigykite šalmą, kelių ir alkūnių apsaugas. Taip pramogos bei važiavimas riedlente bus ne tik malonus, smagus, bet ir saugus.
  Mums svarbu, kad liktumėte patenkinti pirkiniu ir grįžtumėte dar ne kartą, todėl labai atsakingai renkamės gamintojus, kurių prekes įtraukti į mūsų asortimentą. Tai leidžia užtikrinti, kad savo klientams siūlome tik patikimų ir puikias rekomendacijas pelniusių gamintojų Penny boardus: Spokey, Moteor.

  Penny boardai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje bus geriausias pasirinkimas, jei norite mokėti mažiau, pirkti paprasčiau ir dar taupyti brangų savo laiką. Jei nusprendėte įsigyti Penny boardą puikiam savo laikui, Jums visai nebūtina gaišti laiko kelionei po parduotuves, nes kokybišką daiktą galite įsigyti internetu. Užtruksite vos kelias minutes, kol į prekių krepšelį įsidėsite reikiamas prekes – pirkti greitai ir rinktis tikslingai padės patogi prekių filtravimo galimybė. Apmokėkite už pirkinius ir laukite, kol juos pristatysime. Prekes pristatome per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Iškart galėsite naudotis naujuoju Penny boardu!