Prekių katalogas

Slėginiai puodai (elektriniai)

 • Slėginio puodo pagalba sutrumpinkite maisto paruošimo laiką iki 70% ir sutaupykite iki 60% elektros energijos!

  Wolnowar RUSSELL HOBBS 22740-56
  Kodas: AGDRUSWON0003
  Kaina 5307
  Tefal 6L
  Kodas: AGDTEFSZY0011
  Kaina 7248
  Kaina 5599
  6500 Sutaupykite 901
  Kaina 13300
  15000 Sutaupykite 1700
 • Šiandieninės technologijos neaplenkia ir virtuvės – daugybė modernių rakandų leidžia maisto gamybos procesus paversti gerokai paprastesniais, įdomiais ir net sutaupyti gaminimui skirtą laiką. Kalbame apie greitpuodžiaisvadinamus slėginius puodus.

  Tai tikras atradimas tiems, kurie nuolat skuba, neturi daug laiko maisto gamybai, bet ir nenori maitintis greitu, nesveiku maistuar pusgaminiais. Slėginiai puodai (elektriniai) – tai puodai, kuriuose maistas gaminamas po dideliu slėgiu. Toks puodas bus tikras išsigelbėjimas, kai laiko stokojate, bet norite mėgautis gardžiu kepsniu ar kitu patiekalu, kuriam pagaminti reikia ne keliolikos minučių. Slėginis puodas bus nepamainomas pagalbininkas ne tik tada, kai reikia paruošti maistą šeimai, jis labai pasiteisins ir tada, kai netikėtai užklups svečiai – Jums nereikės valandų valandas stoviniuoti virtuvėje gaminant maistą.

  Slėginiai puodai leidžia net iki 70 procentų sutrumpinti maisto paruošimo laiką ir iki 60 procentų sutaupyti elektros energijos. Negana to, tokiame puode paruoštas maistas visiškai nepraras maistinių savybių, bus išsaugoti visi vitaminai tiek verdant, tiek troškinant produktus.

  Slėginis puodas labai pasiteisins, kai reikės paruošti kietesnę mėsą, pavyzdžiui, jautieną. Tokia mėsa paprastai troškinama ilgai, o naudodami slėginį puodą tiek jautieną, tiek avieną ar kitą kietesnę mėsą pagaminsite vos per pusvalandį!

  Rinkdamiesi slėginį puodą atkreipkite dėmesį į jo talpą. Mažesnis greitpuodis, pavyzdžiui, trijų litrų talpos, tiks mažai šeimai, porai ar jei gyvenate vienas. 4–5 asmenų šeimai reikėtų maždaug 6 litrų slėginio puodo, jei šeimoje narių yra daugiau kaip 5, verta pagalvoti apie dešimties litrų slėginį puodą.

  Elektriniai slėginiai puodai yra modernesni nei mechaniniai, o automatizuotas maisto gaminimo procesas suteikia neribotas galimybes.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės Princess arba Steba slėginius puodus ir įkurdinkite juos savo virtuvėje.

  Slėginiai puodai (elektriniai) internetu – patogu, greita ir nebrangu. Pirkdami internetu taupote brangų savo laiką, taip pat tą patį daiktą įsigyjate dažniausiai pigiau, nei pirkdami įprastoje parduotuvėje. Mūsų parduotuvėje slėginiai puodai (elektriniai) dažnai parduodami su akcija, leidžiančia sutaupyti net iki trečdalio prekės sumos! Dar patogiau tai, kad Jūsų pirkinys bus pristatytas į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu per porą darbo dienų.