Prekių katalogas

Paspiriamosios mašinėlės

 • Prekių nėra.
 • Įvairios vaikiškos transporto ir judėjimo priemonės vaikus lydi nuo pat gimimo. Pirmiausia jie vežiojami vežimėlyje, o praėjus metams ar kiek daugiau jau išbando judėjimo priemones, kurias valdo patys. Paspiriamosios mašinėlės – vieni populiariausių žaislų vaikiškų prekių sektoriuje, suteikiantys mažiesiems ne tik labai daug džiaugsmo, naujų atradimų bei potyrių, bet ir padedantys treniruoti tam tikrus raumenis bei teigiamai veikiantys vaikučio sveikatą.

  Mūsų asortimente – kelių tipų paspiriamosios mašinėlės: riedamobiliai, minami keturračiai, paspiriamos mašinėlės ir kt. Riedamobilis bus puiki priemonė vaikui judėti, žaisti, lavinti raumenis. Pastarasis yra labai manevringas, paprastai naudojamas, o svarbiausia – saugus. Svingis riedamobiliai neturi pedalų, akumuliatoriaus, jie veikia tam tikru principu, kurį mažylis netruks perprasti. Tokia judėjimo priemonė bus puikus užsiėmimas vyresniam kaip trejų metukų vaikui.

  Minami keturračiai labai patinka šiek tiek ūgtelėjusiems vaikams, kurie pasiekia pedalus ir moka juos minti. Dažniausiai ši transporto priemonė perkama vaikams, sulaukusiems trejų metukų. Komfortiška reguliuojama keturračio sėdynė leidžia vaikui jaustis itin komfortiškai.

  Keturratis paspirtukas – smagi ir žaisminga judėjimo priemonė, kurią pamils kiekvienas vaikas. Labai lengvai valdomas, manevringas ir saugus paspirtukas garantuos vaikui stabilumą ir puikais emocijas. Rekomenduojamas vaikučiamsmaždaug nuo devinto mėnesio.

  Tikras mašinas, sunkvežimius primenančios paspiriamos mašinėlės tampa didžiausiu mažų berniukų džiaugsmu. Mašinėlių korpusas pagamintas iš kokybiško plastiko, jos patvarios, saugios, dažnai turi muzikėles ir švieseles, todėl iškart sukelia mažųjų susidomėjimą. Spirdamiesi tokia mašinėle vaikai taip pat lavina sąnarius ir raumenis.

  Mums svarbu tai, kokius gaminius Jums siūlome, todėl labai kruopščiai ir atsakingai renkamės gamintojus. Mūsų asortimente rasite tik gerai žinomų gamintojų paspiriamąsias mašinėles: Kettler, Svingis, Go-Kart, Caretero ir kt.

  Paspiriamosios mašinėlės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – išskirtinė galimybė taupyti savo laiką ir labai operatyviai bei paprastai nupirkti puikią transporto priemonę savo atžalai. Pirkdami internetu išvengsite kelionių po parduotuves, kainų lyginimo, kuro išlaidų, nes pirkdami internetu užtruksite vos kelias minutes. Mūsų el. parduotuvėje iš gausaus asortimento išsirinksite tai, kad geriausiai atitiks Jūsų ir Jūsų vaiko poreikius bei lūkesčius. Pirkinys bus pristatytas vos per porą darbo dienų. Ar gali būti paprasčiau?