Prekių katalogas

Žoliapjovės (mechaninės)


 •  

  Kaina 28500 
  Kaina 24500 
 • Namus supanti veja reikalauja priežiūros: aeravimas, tręšimas, mulčiavimas ir daugiausia laiko pareikalaujantis darbas – pjovimas. Jei norite, kad veja atrodytų reprezentatyviai, pjauti ją reikia ne rečiau kaip kartą per savaitę. Pjovimo aukštis priklauso nuo žolės aukščio, metų laiko, oro sąlygų. Taip pat rezultatui įtakos turi ir darbo įrankis – žoliapjovė.

  Tiems, kurie turi nedidelius vejos plotus ir svarbus finansinis aspektas, puikiai tiks mechaninės žoliapjovės. Pastarosios yra labai nebrangios ir nereikalaujančios daug priežiūros. Joms nereikia nei elektros šaltinio, nei kuro, bet jos reikalauja jėgos, todėl ilgiau ja padirbus paskaus rankos, nugara. Visgi jei pjausite nedidelius kelių arų plotus, tai diskomforto nespėsite pajusti, nes per tiek laiko nepavargsite.

  Žoliapjovės (mechaninės) gali turėti žolės surinkimo krepšį arba būti be jo. Kartais gali pasirodyti, kad mechaninės žoliapjovės yra jau atgyvenęs dalykas, nes rinkoje platus modernių žoliapjovių pasirinkimas. Bet mechaninės labai populiarios, jei reikia prižiūrėti maždaug iki trijų arų siekiančius vejos plotus. Taip pat tai bus geras sprendimas, jei reljefas nelygus.

  Bene esminis mechaninės žoliapjovės privalumas – savaime pasigalandantys peiliai, kas suteikia patogumo prietaiso naudotojui, o nupjauta žolė atrodo labai dailiai. Negana to, toks pjovimo būdas žolei sveikiausias. Mechaninės žoliapjovės naudotojai turėtų žinoti, kad šio tipo įrenginys neskirtas pjauti aukštesnei žolei, todėl veją pjaunant šio tipo žoliapjovetą daryti reikia porą kartų per savaitę.

  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt– tik patikimų ir kokybiškus gaminius rinkai tiekiančių gamintojų mechaninės žoliapjovės. Rinkitės Al-Ko arba Grizzly. Al-Ko mechaninės žoliapjovės itin lengvai manevruoja, pjauna puikiai, o žolės surinkimo dėžę pripildo tolygiai. Plačios ratų padangos ir lengvas, bet tvirtas korpusas suteikia žoliapjovei funkcionalumo, ją valdyti lengva ir patogu. Grizzly žoliapjovės (mechaninės) taip pat pasižymi tvirtu ir ilgaamžiu korpusu, turi aukščio reguliavimo funkciją, kokybiško plieno peilius bei žolės surinkimo krepšį (komplektacijoje būna ne visada).

  Mechaninės žoliapjovės internetu – el. parduotuvėje ZemaKaina.lt greitai išsirinksite norimą mechaninę žoliapjovę. Pirkti internetu greita ir patogu, tai puikus būdas taupyti laiką. Išsirinkta žoliapjovė Jus pasieks po kelių dienų – bus pristatyta tiesiai į namus.