Prekių katalogas

Futbolo vartai

  • Futbolo aistruoliams puiki žinia – žaidimu mėgautis galite ne tik futbolo aikštelėse, bet ir savo kieme, išvykoje į gamtą, bet kada, jei tam yra pakankamai vietos ir turite mobilius futbolo vartus! Rinkitės mūsų el. parduotuvėje ir užtikrinsite smagų laisvalaikį sau, šeimai, savo draugų kompanijai ar kolektyvui.

    Baziniams poreikiams patenkinti, jei neturite didelių užmojų, puikiai tiks nebrangūs, kompaktiški, labai lengvai transportuojami inSPORTline „Spartan Flex“ futbolo vartai. Juos galėsite nusinešti ar vežtis kur tik norime – lengvi ir neužimantys daug vietos, komplekte – dveji vartai. Mūsų asortimente rasite ir futbolo vartus vaikams. Puikaus dizaino, aukštos kokybės, tvirti futbolo vartai vaikams užtikrins kokybišką ir smagų laiką. Tokie vartai tiks bet kur: kieme, sode, gamtoje ir kt. Turime ir didelių matmenų futbolo vartus, kurie bus idealiu pasirinkimu ne tik mėgėjams, bet ir profesionalams. Didžiuliai Exit gamintojo futbolo vartai pasižymi išskirtine kokybe, patraukliu dizainu ir patvarumu, kurį užtikrina galvanizuotas bei milteliniu būdu nudažytas vartų rėmas. Taip pat itin tvirtas tinklelis irgi prisideda prie vartų funkcionalumo bei ilgaamžiškumo.

    Šioje prekių kategorijoje rasite ir žolės riedulio rinkinį, kurį sudaro vartai, kamuoliukas ir dvi lazdos. Šis rinkinys tiks įvairaus amžiaus žmonėms – svarbu noras smagiai leisti laisvalaikį.

    Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Adidas, Exit, inSPORTline futbolo vartus. Mes gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio, nes savo klientams siūlome tik aukštos kokybės produkciją. Minėti gamintojai daugeliui yra puikiai žinomi ar bent girdėti, rinkoje turi aukštas pozicijas, palankius klientų, partnerių vertinimus. Jų produkcija yra geidžiama ir labai vertinama.

    Futbolo vartai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite Jums tinkamiausius ir jau po 1–2 darbo dienų galėsite mėgautis žaidimu! Susigundėte ir nusprendėte įsigyti futbolo vartus? Siūlome pirkti internetu – tai galite daryti bet kuriuo paros metu iš Jums patogiausios vietos. Visiškas pirkimo proceso kontroliavimas ir nepriklausomybė yra vieni iš daugelio pirkimo internetu privalumų. Pasirūpinsime saugiu ir operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu nurodytu adresu: į namus, darbo vietą ar kitur.