Prekių katalogas

Greitpuodžiai (metaliniai)


 •  

  Kaina 15900 
  17900  Sutaupykite 2000 
  Kaina 15900 
  Greitpuodis TEFAL CY505E30
  Kodas: AGDTEFROK0008
  Kaina 9943 
  Kaina 8334 
  Kaina 7999 
 • Kad savo virtuvėje turite priglaudę ne vieną puodą, nė neabejojame. Bet ar turite greitpuodį? Jei ne, tuomet paskubėkite įsigyti ir mėgaukitės kitokia maisto gaminimo patirtimi!

  Prieš įsigyjant pirmąjį savo greitpuodį dažnam kyla klausimas, kuo gi jis skiriasi nuo paprasto puodo? Pirmiausia, kaip sako pats pavadinimas, maistas jame pagaminamas labai greitai ir laiko atžvilgiu tikrai lenkia gaminimą įprastame puode. Kaip pavyksta? Bene didžiausią įtaką daro itin sandarus dangtis, dėl kurio garai iš puodo neturi jokių galimybių pasišalinti, jie visi lieka puodo viduje ir todėl maistas troškinasi, verda labai sparčiai. Ir tai ne vienintelis privalumas – juk taupote ir elektros energiją ar dujas (priklausomai nuo Jūsų viryklės tipo), ir brangų savo laiką. Mažiausiai tris kartus greičiau maistą pagaminsite greitpuodyje, nei gamintumėte paprastame puode. Negana to, į greitpuodį drąsiai galite dėti ir šaldytus produktus. Tai bus puikus sprendimas, jei gyvenate įtemptu ritmu, turite mažai laisvo laiko, bet norite mėgautis namie gamintu sveiku maistu.

  Platus metalinių greitpuodžių asortimentas mūsų el. parduotuvėje leis Jums pasirinkti geriausiai poreikius ir galimybes atitinkantį. Greitpuodžiai (metaliniai) skiriasi savo talpa, dydžiu (aukščiu ir skersmeniu), tam tikromis funkcijomis. Patogumo ir saugumo naudojant greitpuodį suteiks šoninės rankenėlės ar neįkaistanti rankena. Atkreipkite dėmesį, ar indas tinka indukcinėms kaitlentėms, jei namuose turite būtent tokią. Kai kurie puodai turi funkciją, leidžiančią parinkti reikiamą poziciją, pavyzdžiui, mėsos, žuvies, daržovių gaminimas.

  Rinkitės Banquet, Lacor, MPM, Rohe, Sonica metalinius greitpuodžius mūsų el. parduotuvėje. Tai klientų simpatijas ir pripažinimą rinkoje pelnę gamintojai, pasižymintys aukšta produkcijos kokybe. Mes gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į asortimentą, renkamės itin atsakingai, tad Jums siūlome tik geriausiųjų gaminius.

  Greitpuodžiai (metaliniai) internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai net išrankiausias kulinaras atras jam tinkamiausią greitpuodį. Kodėl verta pirkti internetu? Nes galite savarankiškai planuoti pirkimo procesą – būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko. Mūsų el. parduotuvėje naudositės patraukliomis akcijomis ir nesuksite galvos dėl prekės atsiėmimo, nes pristatysime greitpuodį nurodytu adresu arba į paštomatus per 1–2 darbo dienas.