Prekių katalogas

Darbastaliai

 • Kaina 15240
  Tentas 1500 x 1000 x 1300 mm, Scheppach
  Kodas: 7905301702_SCHEP
  Kaina 3200
  Darbastalis Black+Decker WM 536
  Kodas: mt 5011402100170
  Kaina 12499
  Kaina 12499
  Kaina 32900
 • Patogiam darbui su medžio, metalo gaminiais, taip pat meistravimui neabejotinai reikalingas darbastalis. Ar žinote, kad komfortiška ir darbui pritaikyta erdvė didele dalimi prisideda prie darbo rezultatų? Tad siūlome išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį darbastalį ir savo darbo procesą paversti patogiu. Sutikite, didelis skirtumas tarp darbo prie specialiai pritaikyto stalo ir darbo nepatogiose pozicijose, prie netinkamo darbui stalo.

  Savo asortimente turime skirtingų darbastalių, besiskiriančių tiek matmenimis, funkcionalumais, tiek ir kaina, kuri daugeliui yra reikšmingas kriterijus. Jei norite investuoti mažiau, išsirinkite puikų darbastalį, kurio kaina nesieks nė šimto eurų. Vienas tokių pasirinkimų – vokiečių gamintojo Scheppach universalus darbastalis, atlaikantis iki 150 kilogramų apkrovas, o pats sveriantis apie 12 kilogramų. Reguliuojamas darbastalio ilgis leis prisitaikyti prie asmeninių poreikių bei erdvės, kurioje dirbsite. Dar vienas pigesnis variantas – Black + Decker darbastalis, idealiai tiksiantis mėgėjiškiems staliaus darbams atlikti. Maksimali šio stalo apkrova dar didesnė – net 250 kilogramų. Galintys investuoti daugiau taip pat ras patrauklių variantų mūsų el. parduotuvėje. Įvertinkite savo poreikius darbo vietai, konkrečiai – stalui, atsižvelkite į turimą laisvą erdvę, kurioje darbastalį statysite. Visi mūsų asortimente esantys darbastaliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, garantuojančių darbastalių patvarumą ir ilgaamžiškumą.

  Mūsų asortimente rinkitės Scheppach, Metabo, Black + Decker darbastalius. Atsakingai rinkdamiesi gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į mūsų parduotuvės asortimentą, užtikriname, jog Jūs rinksitės tik iš kokybiškų ir patvarių, geriausiomis savybėmis pasižyminčių prekių. Minėti gamintojai darbo įrankių rinkoje užima aukštas pozicijas, jų prekės vertinamos kaip labai geros kokybės, tad džiaugiamės jas galėdami siūlyti ir savo klientams.

  Darbastaliai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje tikrai išsirinksite Jums tinkamiausią. Darbastalį pirkti internetu ar važiuoti į fizines pardavimo vietas? Mes vienareikšmiškai pasisakome už pirkimą internetu, leidžiantį pačiam kontroliuoti pirkimo procesą, pirkti patogiausiu metu, pasinaudoti šauniomis akcijomis ir nesukti galvos dėl prekės pristatymo. O kur dar sutaupomas laikas! Rinkitės darbastalį ZemaKaina.lt el. parduotuvėje ir pristatysime jį operatyviai į namus, darbo vietą ar bet kokiu nurodytu adresu. Ar gali būti paprasčiau ir patogiau?