Prekių katalogas

Žaidimų stalai

 • Žaidimų stalai – šis pirkinys pasiteisins laisvalaikiui su šeima, vakarui su draugais, laikui dviese, taip pat kai kurios veiklos sėkmingai nuo išmaniųjų telefonų ir kompiuterių ekranų atitrauks Jūsų atžalas! Rinkitės žaidimų stalus mūsų el. parduotuvėje: stalo futbolas, biliardas, pokeris ir kiti.

  Biliardas yra vienas populiariausių žaidimų, įtraukiantis įvairaus amžiaus žaidėjus. Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti nedidelį stalo futbolo žaidimą, kuris puikiai praskaidrins laisvalaikį.

  Sulankstomas pokerio stalviršis labai patogus – jį galėsite pasiimti pas draugus, į šeimos susibūrimus, į gamtą ir kt. Pasidėsite ant įprasto stalo arba ant žemės.

  Futbolo stalai – itin paklausūs. Stabilūs, kokybiški – tai bus puiki investicija į smagų laisvalaikį. Stalų gamybai naudojamos MDF plokštės, o paviršius padengtas nusidėvėjimui atsparia medžiaga, tad galėsite žaisti į valias – žaidimų stalas ilgai atrodys reprezentatyviai.

  Puikus pasirinkimas bus daugiafunkcis žaidimų stalas, suteiksiantis galimybę mėgautis ne viena veikla, bet keliomis! Vienas stalas – net keliolika žaidimų. Keičiami žaidimų stalo paviršiai suteiks progą žaisti stalo futbolą, stalo krepšinį, mini biliardą, stalo tenisą, mini boulingą, stalo ledo ritulį, šaškėmis, šachmatais ir daugybę kitų žaidimų! Tai puiki investiciją į smagų ir turiningą laiką.

  Mūsų el. parduotuvėje – patikimų gamintojų, rinkoje puikiai žinomų ir išsikovojusių aukštas pozicijas, žaidimų stalai. Gamintojus renkamės labai atsakingai, nes vertiname savo klientus ir siūlome tik geriausius gaminius.

  Žaidimų stalai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje išsirinksite geriausią sprendimą pagal savo poreikius. Ne paslaptis, kad ne visada randame daugiau laiko parduotuvėms, jei iškyla poreikis įsigyti ne pirmojo būtinumo prekę. Visgi reikia taikytis prie parduotuvės darbo laiko, kuris neretai sutampa ir su Jūsų darbo laiku, taip pat reikia skirti laiko kelionei ir pan. Tad pirkimas internetu šiuo atveju yra kur kas pranašesnis, nes pirkti galėsite po darbo, pietų pertraukos metu, savaitgalį ar net naktį. Mūsų el. parduotuvėje naudositės puikiomis akcijomis ir sutaupysite nemažą pirkinio sumos dalį. Tai dar ne visi privalumai – Jums nereikės rūpintis prekės atsiėmimu, nes užsakymą pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.