Prekių katalogas

Inverteriai 12 V - 230 V

  • Įsivaizduokite, išsiruošėte į ilgą kelionę, turite puikų automobilinį šaldytuvą, kuriam reikalinga 220 V įtampa, bet automobilyje yra tik 12 V. Ką daryti? Nesinaudoti šaldytuvu? Tikrai ne, tokiu ir kitais panašiais atvejais bus reikalingas įtampos keitiklis, kuris pakeis įtampą. Toks prietaisas bus nepamainomas daikčiukas ne tik šiuo atveju su šaldytuvu, bet ir norint automobilyje pajungti kitą prietaisą, pavyzdžiui, dulkių siurblį, elektrinę pompą, telefono kroviklį, elektrinę viryklę ir pan. Dar neturite įtampos keitiklio? Paskubėkite rinktis iš mūsų el. parduotuvės asortimento ir mėgaukitės šviežiu, šiltu ar šaltu maistu, gėrimais keliaudami, taip pat nepraleiskite progos išsiurbti automobilio salono, kad važiuotumėte visuomet švarioje aplinkoje.

    Rinkdamiesi įtampos keitiklį įvertinkite jo laido ilgį, galingumą, išėjimo įtampą, įeigos įtampą, rekomendacijas, pavyzdžiui, su kokios galios prietaisais jis rekomenduojamas naudoti. Papildomo patogumo ir saugumo suteiks apsauga nuo perkrovos, apsauga nuo trumpo sujungimo, šiluminė apsauga, garsinis signalas, įtampos indikatorius. Įtampos keitiklis – lengvas, kompaktiškas daiktas, suteiksiantis kur kas daugiau komforto keliaujant automobiliu.

    Rinkitės Defort, Tristar įtampos keitiklius mūsų el. parduotuvėje. Itin vertiname savo klientų pasitikėjimą, todėl jiems siūlome tik aukščiausios kokybės gaminius. Tam turime labai atsakingai rinktis gamintojus, kurių produkciją įtraukti į asortimentą. Minėti gamintojai rinkoje žinomi puikiai, jie turi aukštas pozicijas, klientų pasitikėjimą, vertinimą, todėl neabejokite, kad rinksitės iš geriausiųjų produkcijos.

    Įtampos keitikliai internetu – ZemaKaina.lt greitai ir patogiai įsigysite Jums reikalingą prietaisą. Įtampos keitiklis, regis, toks nedidelis, bet labai naudingas pirkinys. Jei iškilo poreikis jį įsigyti, tai visai nebūtina važiuoti tokio keitiklio ieškoti į fizines pardavimo vietas, nes pirkti internetu yra kur kas greičiau ir patogiau. Siūlome įtampos keitiklį rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente. Čia jūsų laukia geriausi gaminiai, keli apmokėjimo būdai, iš kurių pasirinksite patogiausią, ir pirkinio pristatymas per 1–5darbo dienas nurodytu adresu. Tai dar ne viskas – taip pat galėsite naudotis didžiulėmis, net iki pusės pirkinio sumos siekiančiomis, nuolaidomis! Dėl Jūsų patogumo kai kuriuos asortimente esančius keitiklius pristatome ir į paštomatus.