Prekių katalogas

Turistiniai miegmaišiai

 • Jei esate užkietėjęs gamtos mylėtojas, niekada nepraleidžiate progos paiškylauti ir labiau už viską dievinate žygius gamtoje, o gal tiesiog išsiruošėte į gamtą su nakvyne ir norite ilsėtis patogiai bei šiltai, tuomet įsigykite miegmaišį. Jis bus nepamainomas, jei reikia nakvoti po atviru dangumi ar palapinėje. Turistiniai miegmaišiai suteikia patogumo, suteikia progą šiltai ilsėtis gamtoje, jie drauge saugo ir nuo įkyrių vabzdžių, pavyzdžiui, uodų. Su miegmaišiu nesušalsite, jei atsižvelgsite, į tai, kokioje temperatūroje naudoti jis yra tinkamas.

  Renkantis miegmaišį bene esminis dalykas yra medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Ji suponuos komfortą miegmaišio naudotojui. Miegmaišį sudaro ne mažiau dviejų medžiagos sluoksnių. Mūsų asortimente viršutinis miegmaišių sluoksnis yra iš poliesterio, o pamušalui naudojamas poliesteris su medvilne. Pastaroji bus puikus sprendimas, kadangi pasižymi laidumu orui, tad oda galės laisvai kvėpuoti, neprakaituosite, medvilnė maloniai šildys. Ne ką prastesniu pasirinkimu bus ir mikropluoštas – tokių miegmaišių taip pat rasite mūsų asortimente.

  Jei keliaujate daug, ilgus atstumus einate pėsčiomis, prioritetą verta teikti lengvesniems miegmaišiams, kad nešti būtų ne taip sunku. Bet nepaisant to, kokybė ir miegmaišio savybės yra esminiai kriterijai, kuriais verta vadovautis.

  Rinkdamiesi miegmaišį būtinai įvertinkite komforto temperatūrą – tai reikšmingas aspektas, lemsiantis, kokiai temperatūrai esant miegmaišyje bus komfortiška miegoti. Gali būti prie specifikacijų nurodoma ne tik komforto temperatūra, bet ir sezonas, kuriam miegmaišis tinkamas.

  Spokey turistiniai miegmaišiai – mūsų el. parduotuvėje. Puikus ir rinkoje labai gerai žinomas bei vertinamas gamintojas, todėl šie miegmaišiai neabejotinai yra aukštos kokybės, patvarūs ir pelnys Jūsų simpatijas.
  Turistiniai miegmaišiai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite geriausią Jums. Nusprendėte įsigyti miegmaišį? Siūlome pirkti internetu ir taupyti savo laiką. Mūsų el. parduotuvėje išsirinkite Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį miegmaišį, patogiausią apmokėjimo būdą ir viskas – po prekės apmokėjimo per 1–4darbo dienas užsakymą pristatysime nurodytu adresu. Pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, galite pirkti tada, kada patogu Jums, ir visiškai kontroliuoti savo pirkimo procesą.