Prekių katalogas

Maniežai kūdikiams

 • Augantis kūdikis darosi vis judresnis ir smalsesnis. Su tuo proporcingai didėja ir tėvelių nerimas dėl kūdikio saugumo. Išeitis - maniežai ir žaidimų aikštelės kūdikiams. Čia vaikelis bus užimtas įdomia veikla ir bus apsaugotas aukštų maniežo sienelių.

  Kaina 10500
  12900 Sutaupykite 2400
 • Vaikai auga ir keičiasi labai sparčiai, tad vieną dieną tėveliai pastebi, jog jų vaikutis tapo itin smalsus ir nenustygstantis vietoje. Kuo daugiau mažylis juda, tuo daugiau potencialių pavojų jam kyla: pargriūti, nukristi, susimušti ir pan. Nenuostabu, kad vaikučio palikti vieno nenorite (o, žinoma, ir negalima) nė minutėlei. Bet o kaip gi kiti darbai namuose? Maisto gaminimas, kilimų siurbimas, drabužių plovimas ir t.t.? Suteikite sau daugiau komforto mūsų asortimente išsirinkę maniežą kūdikiui. Maniežai – saugios, jaukios ir labai patogios žaidimų erdvės kūdikiams, suteikiančios mažiesiems smagaus laiko, o tėveliams – šiek tiek laisvės, nes turint dvi laisvas rankas darbus atliksite kur kas greičiau.

  Maniežai kūdikiams yra nesunkūs, tad galėsite jį persinešti į tą namų erdvė, kurioje būsite patys. Pavyzdžiui, maniežas virtuvėje pravers, jei gaminate valgyti, kambaryje – jei valote dulkes, tvarkote skalbinius ar tiesiog norite pasimėgauti knyga, arbatos puodeliu ir tuo trumpučiu laiku sau. Būsite tikri, kad tuo metu Jūsų vaikas niekur  nesusižeis.

  Mūsų el. parduotuvėje pasirinksite maniežą pagal norimus kriterijus, pavyzdžiui, spalvą, dydį, dizainą, galimą vaikučio svorį, papildomas funkcijas.

  ZemaKaina.lt asortimente rinksitės iš aukščiausios kokybės maniežų kūdikiams, kadangi prekiaujame tik rinkoje pripažinimą pelniusių ir geriausiai vertinamų gamintojų produkcija: Caretero, Coto Baby bei Graco. Šie gamintojai vertinami ir žinomi dėl dėmesio kokybei, gaminių patvarumo bei saugumo.

  Maniežai kūdikiams internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – pigu, patogu ir greita. Jei nusprendėte įsigyti šį praktišką pirkinį, Jums visiškai nereikės planuoti laiko, kada galite ištrūkti į parduotuves. Negana to, tai gali būti gana sunku, jei nenorite kartu vežtis mažylio. Taigi, suplanuoti, kas pasirūpins kūdikiu, gaišti laiką kelionei ir eismo spūstyse, rinktis prekę, o kur dar nuolatinis jaudulys galvojant, ar mažyliui viskas gerai... Išnaudokite pirkimo internetu privalumus. Tai daryti galėsite patogiai įsitaisę namuose, kol mažylis miega ar žaidžia. Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį maniežą, patogiausią apmokėjimo už pirkinius būdą ir nesukite galvos dėl prekių pristatymo, nes naujasis maniežas Jus pasieks per 1–2 darbo dienas. Siūlome pasinaudoti puikiomis akcijomis mūsų parduotuvėje ir už maniežą mokėti neįtikėtinai žemą kainą!