Prekių katalogas

Plaukų kirpimo mašinėlės

 • Plaukų trimeriai, kirpimo ir šalinimo mašinėlės, barzdakirpės padės jums suformuoti norimą įvaizdį lengviau. Įsigykite dabar!
   

 • Plaukų kirpimo mašinėlės – tiems, kurie rūpinasi savo išvaizda, nes šie prietaisai padės lengvai puoselėti savo išvaizdą ir pasirūpinti nepriekaištingu įvaizdžiu. Dar neturite plaukų trimerio, barzdakirpės? Paskubėkite išsirinkti ir jau netrukus galėsite džiaugtis naujuoju pirkiniu, užtikrinsiančiu, kad Jūsų plaukai bei barzda visada atrodys puikiai.

  Elektrinis ar akumuliatorinis prietaisas? Abu variantai yra puikūs ir turi savų privalumų. Elektrinis prietaisas užtikrins, kad kirpimo mašinėlė, barzdaskutė nenustos veikti nebaigus kirpti, akumuliatorinis prietaisas nereikalaus elektros lizdo. Optimaliausias pasirinkimas – prietaisas, veikiantis ir su akumuliatoriumi, ir su laidu nuo elektros lizdo. Rinkdamiesi plaukų trimerį, barzdaskutę atkreipkite dėmesį, koks yra plaukų ilgio nustatymo diapazonas – kuo jis didesnis, tuo daugiau galimybių turėsite modeliuodami savo plaukus, barzdą. Prietaiso valymo ypatumai taip pat reikšmingas kriterijus, padėsiantis ne tik lengvai išvalyti kirpimo mašinėlę po naudojimo, bet ir padėsiantis taupyti Jūsų laiką, pavyzdžiui, patogu, jei peiliukus galima plauti po tekančio vandens srove. Daugiau patogumo ir galimybių suteiks papildomi antgaliai komplekte.

  Galite rinktis ir daugiafunkcę kirpimo mašinėlę – tai  bus puikus sprendimas, kai iškart įsigysite kelias funkcijas turint prietaisą. Pavyzdžiui, mūsų asortimente esanti daugiafunkcė kirpimo mašinėlė padės lengvai pakirpti galvos, nosies plaukus, stilingai patrumpinti barzdą.

  Mūsų el. parduotuvėje plaukų trimeriai, barzdakirpės tik geriausių gamintojų – rinkitės Braun, Carrera, Lanaform, Philips, Silk‘n, Tristar. Gamintojai užima aukštas pozicijas rinkoje, pelnė klientų pripažinimą ir aukštus reitingus bei yra žinomi kaip kokybiškų ir patikimų gaminių atstovai.

  Plaukų trimeriai, barzdakirpės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patogus apmokėjimas ir visiškai jokio vargo dėl prekių atsiėmimo. Kodėl turėtumėte pirkti internetu? Nes žinant šiuolaikinių žmonių gyvenimo tempus ir užimtumą, didelis privalumas yra galimybė sutaupyti brangaus savo laiko. O būtent tokią progą ir suteikia pirkimas internetinėje, ne fizinėje, parduotuvėje. Jums nereikės niekur važiuoti ar skirti kelių valandų kelionei po parduotuves – norimą prekę mūsų el. parduotuvėje išsirinksite vos per kelias minutes. Negana to, prekių atsiimti taip pat nereikės niekur važiuoti, nes Jūsų užsakymą pristatysime į namus ar paštomatus vos per 1–2 darbo dienas.