Prekių katalogas

Išmanūs tualeto dangčiai

  • Prekių nėra.
  • Multifunkciniai WC bide – gerai savijautai, puikiai higienai ir tiems, kurie vertina modernumą, šiuolaikines technologijas bei aukščiausio lygio komfortą.

    Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis geriausiai Jūsų poreikius atitiksiantį daiktą. Pavyzdžiui, išmanusis higieninis bidė-dušas, kuris užtikrins komfortą. Vanduo pajungiama tiesiog nuo vandentiekio sistemos, galimybė reguliuoti vandens temperatūrą leis pasirinkti tokį, koks tiks kiekvienam naudotojui. Prasiplaunantis purkštukas užtikrins visapusę higieną – purkštuko praplovimo funkcija bus labai naudinga prieš naudojantis tualeto dušu ir juo pasinaudojus. Toks prietaisas bus lengvai uždedamas ir nuimamas, jis yra nešiojamas, todėl galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir vežtis į sodybą, jei važiuosite atostogauti ir pan.

    Šioje prekių kategorijoje galėsite išsirinkti ir išmanųjį klozeto dangtį, labai funkcionalų ir suteiksianti platų galimybių spektrą. Išmaniojo klozeto dangčio funkcijų sąrašas labai solidus: švelnią vandens srovelę turinti bidė funkcija; stiprią vandens srovę turinti klizmos funkcija, būsianti itin naudinga esant vidurių užkietėjimui, kamuojant pilvo spazmams; plovimo funkcija; masažo funkcija, kurios metu masažuoja arba vandens srovė, arba judantys purkštukai; šildoma sėdynė – maksimaliam komfortui; svorio jutiklis, užtikrinantis, kad pakilus nuo klozeto purkštukų veikimas bus iškart sustabdytas, taigi Jums nereikės rūpintis jų išjungimu, ir daug kitų funkcijų. Tokiu klozetu galės saugiai naudotis ir mažiausieji – klozeto dangtis turi specialų mygtuką, kuris automatiškai įjungia vaikams pritaikytas funkcijas, t. y. plauna bei džiovina, saugo nuo per karšto vandens ir pan. Išmanusis klozeto dangtis lengvai montuojamas, tyliai veikia, automatiškai išsivalo, o garsinis signalas įspėja apie gedimą.

    Hyundai gamintojo daugiafunkciai bidė – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje. Gamintojas puikiai žinomas rinkoje, vertinamas tiek klientų, tiek partnerių, užsitarnavęs aukštas pozicijas dėl atsakingo požiūrio į verslą, gaminių kokybės ir ilgaamžiškumo. Mes kokybės kriterijų laikome esminiu, tad ir gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio. Džiaugiamės savo klientų ratui siūlydami tik geriausiųjų produkciją.

    Multifunkciniai tualeto dangčiai internetu  – išsirinks kiekvienas. Pasirinkite norimą prekę mūsų asortimente, o mes saugiai ir operatyviai ją pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.