Bėgimo takeliai

 • Bėgimo takelis - puikus pasirinkimas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį bei  sportą namuose. Nuo šiol galėsite sportuoti nepaisant oro sąlygų. Išsirinkite savo mėgstamiausią!

  Multifunkcinis treniruoklis inSPORTline Tongu
  Kodas: PS0235
  Kaina 77000
  99900 Sutaupykite 22900
  Bėgimo takelis inSPORTline Neblin
  Kodas: 8596084030801
  Kaina 49000
  57999 Sutaupykite 8999
 • Norite sportuoti, palaikyti puikią formą, bet nerandate laiko ar noro reguliariai lankytis sporto klube arba išsiruošti rytiniam bėgiojimui? Ką pasakytumėte, jei ne ką prasčiau treniruotis galėtumėte namuose? Įsigykite bėgimo takelį ir treniruokitės tada, kada patogu Jums. Nereikės derintis prie sporto klubo darbo laiko, oro sąlygų ir kt. Tai treniruoklis, kuris tiks įvairaus amžiaus asmenims.

  Šio tipo treniruoklių pasiūla didelė, o kad būtų lengviau rinktis, verta įvertinti tokius kriterijus kaip gamintojas, kaina, medžiagos, suponuojančios patvarumą bei kokybę, ir gaminio parametrai, suteikiantys daugiau ar mažiau funkcijų treniruoklio naudotojui.

  Rinkdamiesi įvertinkite maksimalią konkretaus bėgimo takelio apkrovą. Svarbus ir naudotojo ūgis – nuo jo priklauso bėgimo takelio ilgis. Jei neplanuojate intensyviai ir reguliariais sportuoti, visiškai užteks paprastesnio modelio bėgimo takelio, jei užsiimsite reguliariu sportu, tuomet rinkitės daugiau funkcijų turintį takelį. Bėgimo takeliai skiriasi ir savo gabaritais. Įvertinkite, kiek vietos namuose galite skirti treniruokliui. Jei vietos nedaug, rinkitės kompaktiškesnį variantą, jei erdvės nestokojama, verta investuoti į didesnį. Dar vienas variantas mažoms erdvėms – sulankstomas bėgimo takelis, kuriuo pasinaudoję padėsite į jam skirtą vietą.

  Daugiau galimybių ir patogumo suteiks tam tikri parametrai ar papildomos funkcijos. Pavyzdžiui, kai kurie mūsų asortimente esantys bėgimo takeliai turi šiaurietiško ėjimo funkciją. Kompiuterio rodmenys padės sekti tokius rodmenis kaip bėgimo greitis, laikas, sudegintos kalorijos, pulsas ir kt.

  Kokybė yra vienas esminių kriterijų, kuris reikšmingas visose mūsų veiklos srityse. Jis itin svarbus ir renkantis gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą. Čia rasite inSPORTline ir Spokey bėgimo takelius. Abu gamintojai rinkoje – ne naujokai, o puikiai žinomi ir vertinami. Mūsų asortimente – dvejopo veikimo mechanizmo bėgimo takeliai: elektriniai ir mechaniniai.
  Bėgimo takeliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – kokybė, pasirinkimas, gera kaina ir patogus pristatymas. Negaiškite laiko kelionei į fizines pardavimo vietas, o rinkitės bėgimo takelį mūsų el. parduotuvėje. Mokėsite puikią kainą, naudokitės patraukliomis akcijomis ir nesuksite galvos dėl pirkinio transportavimo – pristatysime treniruoklį per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu.