Prekių katalogas

Kėdutės meistrui (masažuotojui)

 • Masažinės kėdutės masažo salono meistrui (masažuotojui, kosmetologui)
   

 • Esate profesionalus masažuotojas (-a) ar kosmetologas (-ė) ir juntate, kad vis dažniau ima varginti nugaros ar kojų skausmas, ilgiau būdami vienoje pozicijoje, nuvargstate? Pats metas pasirūpinti kokybiška kėdute meistrui! Tiek kosmetologo, tiek masažuotojo darbas yra sunkus, dažnai netrumpą laiką reikia praleisti nepatogioje pozicijoje, pavyzdžiui, pasilenkus, tad nenuostabu, kad tam tikros kūno dalys nuvargsta ir imate jausti diskomfortą, tempimą ar net skausmą. Tai neabejotinai kliudo gerai atlikti ir savo darbą. Tad įsigykite patogią kėdutę meistrui ir džiaukitės jos teikiamais privalumais!

  Mūsų asortimente kėdutės meistrui (masažuotojui) yra dviejų tipų: apvalios ir balno formos. Nuo Jūsų priklauso, kokio modelio kėdė Jums bus patogesnė. Visos mūsų asortimente esančios meistrams skirtos kėdės yra patvarios, ilgaamžės, stabilios, komfortiškos. Minkštajai daliai naudojamas aukštos kokybės porolonas, dangai irgi naudojamas vinilas ar kitos medžiagos, ilgai išlaikančios reprezentatyvumą, lengvai valomos ir prižiūrimos.

  Rinkdamiesi kėdutę meistrui įvertinkite jos svorį (svarbu, jei reikės dažnai transportuoti, pernešti į kitą vietą), reguliuojamą aukštį, medžiagas, iš kurių pagaminta, kokia didžiausia apkrova galima.

  Kokybės kriterijus, klientų lojalumas ir jų poreikių patenkinimas, platus mūsų klientų ratas – šie aspektai skatina tobulėti, daug dėmesio teikti gamintojų pasirinkimui, kad į asortimentą įtrauktume tik kokybiškus gaminius. Mūsų el. parduotuvėje – pripažinto gamintojo RestPro kėdutės meistrui (masažuotojui), garantuosiančios geriausią darbo patirtį bei patogumą.

  Kėdutės meistrui (masažuotojui, kosmetologui) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra galimybė greitai ir patogiai įsigyti kokybišką daiktą. Ne paslaptis, kad daugelis šiandieninių žmonių yra paskendę darbų sūkuryje ir nuolat stokoja laiko, todėl galimybė pirkti internetu yra vienas geriausių naujausių technologijų išradimų. Įsigyti kėdutę meistrui (masažuotojui, kosmetologui) galite ryte, pietų pertraukėlės metu, gerdami kavą, ilsėdamiesi vakare po darbo ir t.t. – pirkdami internetu esate visiškai nepriklausomi nuo laiko. Galite pirkti net savaitgaliais! Išsirinkite mūsų el. parduotuvėje kėdutę meistrui, apmokėkite Jums patogiausiu būdu ir per 1–2 darbo dienas pristatysime Jūsų pirkinį, kuriuo iškart galėsite naudotis. Maža to, mūsų el. parduotuvėje neretai kėdutėms taikomos akcijos, kurių metu turėsite progą sutaupyti!