Prekių katalogas

Gimnastikos lankai


 •  

  Gimnastikos lankas, plastikinis inSPORTline Hulano 60cm 165g
  Kodas: 5377-13213
  Kaina 699
  799 Sutaupykite 100
  Gimnastikos lankas, plastikinis inSPORTline Hulano 40cm 85g
  Kodas: 5374-13211
  Kaina 499
  600 Sutaupykite 101
  Gimnastikos masažinis lankas inSPORTline Hoop 105cm 385g
  Kodas: 4697-6860
  Kaina 2099
  2399 Sutaupykite 300
 • Norite smagiai ir be didelio vargo atsikratyti nereikalingų riebaliukų pilvo, liemens srityje? Įsigykite gimnastikos lanką ir mėgaukitės tirpstančiais kilogramais be didesnio vargo!

  Kuo naudingas gimnastikos lankas ir kokius stebuklus jis daro? Sukant gimnastikos lanką efektyviai tirpsta riebalai liemens bei pilvo srityje, negana to, šios mankštos metu stiprinami pilvo raumenys, jie tampa stangresni, kur kas dailesni, džiugina ir mažėjanti liemens apimtis. Sukdami lanką kiekvieną dieną netruksite pastebėti dailėjančių talijos linijų. Tai dar ne visi gimnastikos lanko sukimo privalumai – ši mankšta padeda kovoti ir su celiulitu, teigiamai veikia pilvo ir klubų odą, sukant lanką treniruojami ne tik pilvo, bet ir klubų, sėdmenų, šlaunų raumenys. Tikriausiai jau nebekyla klausimų, kodėl turite įsigyti gimnastikos lanką.

  Anot specialistų, lanko sukimui kiekvieną dieną nereikės skirti daug laiko. Pradėkite nuo 5–7 minučių per dieną ir palaipsniui ilginkite sukimo laiką maždaug iki 20 minučių per dieną. Ilgiau sukti lanko nerekomenduojama, nes bus per didelė apkrova stuburui. Taigi, vos 20 minučių per dieną smagiam užsiėmimui ir akį džiugins dailėjančios linijos.

  Mūsų asortimente – aliumininiai, masažiniai gimnastikos lankai. Masažinis lankas bus ypač geras pasirinkimas, kadangi ne tik deginsite riebalus jį sukdami, bet drauge bus masažuojami pilvo, nugaros, klubų, o taip pat ir sėdmenų raumenys! Dar didesnė nauda, dar didesnis efektyvumas. Surenkamas lankas suteiks daugiau patogumo, kai reikės jį transportuoti arba tada, jei namuose stokojate vietos.

  Mūsų asortimente rasite puikių gamintojų – inSPORTline ir Meteor – gimnastikos lankus, kurie padės efektyviai sportuoti. Visi lankai yra aukščiausios kokybės.

  Gimnastikos lankai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patogus apmokėjimas ir efektyvus laiko taupymas. Pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, tad galite pirkti iš namų, darbo, kavinės, net būdami išvykę į kitą šalį. Laikas taip pat Jūsų neriboja, nereikia taikytis prie parduotuvės darbo laiko. Užsakytas prekes pristatome per 1–2 darbo dienas. Negana to, pirkdami mūsų el. parduotuvėje turėsite galimybę pasinaudoti puikiomis gimnastikos lankams taikomomis akcijomis, kurių metu galite sutaupyti beveik iki trečdalio lanko kainos!