Prekių katalogas

Deimantinė mozaika

 • Prekių nėra.
 • Jei esate neabejingas rankdarbiams, būtinai į savo rankas priglauskite deimantinę mozaiką, dar vadinamą deimantiniu siuvinėjimu, ir sukurkite nuostabų kūrinį savomis rankomis. Iš akrilinių deimančiukų sudėliotas paveikslėlis bus unikalus ir taps puikiu interjero akcentu, pagamintu Jūsų pačių.

  Kad ir kaip sudėtingai skambėtų pavadinimas, bet deimantinė mozaika nereikalauja specialių įgūdžių ar darbo priemonių – visa, ko reikia, rasite rinkinyje ir tik Jūsų susitelkimo bei atsidavimo veiklai reikės papildomai.

  Deimantinė mozaika – puikus pasirinkimas savo laisvalaikiui arba išskirtinė dovana artimam žmogui. Rinkinyje rasite ruošinį, turintį lipnų sluoksnį ir apsaugotą specialia plėvele, akrilinius deimančiukus ir pincetą su padėkliuku deimančiukams. Pastarieji yra nedideli ir supakuoti į sunumeruotus maišelius, kad kūrybinis procesas būtų kuo lengvesnis Jums. Specialiu pincetu nesunkiai prilipinsite kristaliukus jiems skirtose vietose ir palaipsniui sukursite unikalų kūrinį.

  Mūsų asortimente – gerokai per porą šimtų deimantinių mozaikų, todėl kiekvienas Jūsų atras labiausiai patinkančią. Platus motyvų pasirinkimas: gamtos ar miesto motyvai, gyvūnai, gėlės, kalėdiniai motyvai, vandens motyvai ir kt. Mozaikos taip pat skiriasi ir savo dydžiais, kurių spektras mūsų el. parduotuvėje itin platus, prasidedantis nuo mažiausio – 15x15 cm. Mozaikos gali būti kvadratinės arba stačiakampio (vertikalaus ar horizontalaus) formos.

  Gamintojus, kurių produkciją savo klientams pateikiame savo el. parduotuvėje, renkamės itin atsakingai ir skrupulingai, tad galite būti tikri, kad įsigysite kokybišką gaminį. Gamintojo Beldizart deimantinės mozaikos – tai, kas Jus sužavės, įtrauks ir leis mėgautis kūrybiniu procesu.

  Deimantinės mozaikos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus pasirinkimas, patogus įsigijimo procesas ir jokio vargo dėl prekių pristatymo. Jei norite įsigyti šią unikalią priemonę rankdarbiams, negaiškite laiko ieškodami jos įprastose parduotuvėse, nes būtent pas mus turėsite labai platų pasirinkimą. Pirkti internetu bus kur kas greičiau, nes didelį kiekį prekių galėsite filtruoti pagal konkrečiai Jums aktualius kriterijus, taip paiešką padarydami tikslesnę. Pirkinius pristatysime nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas. Taip pat perkant mūsų el. parduotuvėje siūlome pasinaudoti puikiomis akcijomis, kurių dalis leidžia sutaupyti kone pusę pirkinio sumos!